Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú elutasít ( de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú elutasít ( de tetszek neki, meg először ő akart összejönni velem), de most mégsem akar kapcsolatot velem, jobb ha nem nyomulok, igaz?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, kicsit elijesztettem a viselkedésemmel és túlságosan kimutattam az érzéseimet. Ha visszafogom magam, és nem keresem, nem foglalkozok vele, élem az életem, akkor meg mindig keres, bámul, odajön hozzám, és ezután kezdek el "nyomulni", mert erre biztat a viselkedésével. Utána meg tök elutasító, meg hűvös, ha én megyek oda hozzá. Pedig csak beszélgetni akarok. Ő meg elvárja, hogy nekem mindig legyen rá időm, és mindig legyek vele kedves. Mit tegyek? Szeretem őt,de nem akarok megalázkodni ettől jobban.
2015. márc. 28. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, akkor majd ő jön hozzád. Bár hozzád inkább valami hasonlóan nyomulós illene. A szívnek nem tudsz parancsolni. Kivéve amikor igen.
2015. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!