Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek is taszító lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek is taszító lenne ez egy lányban?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal, tök jól kezdődött meg minden, aztán mondtam, hogy szeretek festeni, és ezzel is foglalkozom, szinte láttam, ahogy lelohad a mosoly az arcáról. Aztán már semmi nem volt olyan, mint azelőtt, teljesen más lett, látszott, hogy valami baja van, de mikor rákérdeztem, azt mondta, hogy nincs semmi baja, szóval nem tudtam kiszedni belőle, hogy mért is baj, hogy szeretek festeni? Ez pénteken volt, azóta nem keresett.

Miért volt baj, hogy festek? Ez más fiút is zavarna?


L/19


2016. ápr. 10. 16:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tökéletesen semleges. Illetve még pozitív is lehet, mert legalább van hobbija, és valószínűleg nem akar 24/7 velem lenni.
2016. ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%

Sztem nem ezzel volt baja.

A nők általában elhitetik magukkal, hogy marha nagy művészek, festők, fotósok és bloggerek, szóval ehhez hozzá kell majd szoknia, ha mégis ez a gondja.

2016. ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ez volt a gondja...
2016. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hm, talán amiatt volt ez, mert volt már dolga művészlelkekkel, és sokuk nagyon nehéz eset, problémásak. Vagy csak azt akarja, hogy majd olyan barátnője legyen, aki sok pénzt keres.
2016. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
5%
két fogad közé beragadt egy csirkecomb előző napról, sztem az lehetett a baj.
2016. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Lényegtelen már ezen agyalni, és ne bánkódj. Ha ezért nem jöttél be neki, akkor megkímélted magad egy felszínes gyerektől.
2016. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Te tényleg festesz?? Ez egy kicsit gusztustalan! sőt :/

Azt sugallja hogy picit használod a fejed és talán még kreatív is vagy. Bocs, de az ilyen lányok nem kellenek senkinek.

Tudod, kis smink, csinos ruha, belőtt frizura és játszd a butuskát és találsz barátot :)

De ne nagyon ecseteld hogy van hobbid, úgyse érdekel minket. Mond azt hogy szeretsz vásárolni és a telefonodat nyomkodni. Ennyi elég.

Tudod...csak add a "mai" divatot

2016. ápr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát akkor? Mással nem tudom magyarázni, hogy előtte minden felhőtlenül ment, aztán mintha fejbe vágták volna, teljesen kedvtelen lett. És nem, nem volt kajamaradék a fogam között, mostam fogat előtte, de szerintem ha spenót ragadt volna a fogam közé, se ment volna el ennyire a kedve... Egyszerűen nem értem.
2016. ápr. 10. 16:39
 9/18 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy megszabadultál tőle még épp időben!
2016. ápr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem szimpatikus lenne. Végre valami intelligens hobbi. Az ilyenekkel nem szabad foglalkozni. Én is jártam már hasonlóan. Pedig azt gondoltam, pozitív dolog az hogy önvédelmet tanulok. Kell a munkámhoz meg szeretem is. És azt is meg tudom védeni aki velem van. De mint kiderült tévedtem. Lehet az ecset haj hiányzott. Na de a lényeg hogy ne bánkódj. Az élet majd hozza azt a férfit aki úgy fog imádni ahogy vagy :)


23/F

2016. ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!