Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi esély van arra, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van arra, hogy ez a két fiatal együtt maradjon?

Figyelt kérdés

A fiú nem az a bújós, puszilgatós fajta, ha a suliban szünetben találkozik a barátnőjével, és beszélgetnek, tisztára olyan mintha csak barátok lennének, akik egy szünetben összefutottak. A lány viszont szeret ölelkezni és megmutatni: igen, ő az én barátom. Nem tudom mekkora probléma ez az "ellentét", vagy probléma-e, de mennyi esély van arra, hogy egy idő után ilyesmi miatt szakítson a barátjával.

Lehet, hogy hülye kérdés, és személyfüggő, de véleményeket várok a témával kapcsolatosan.



2016. febr. 24. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, az leginkább attól függ, hogy mennyire szeretik egymást.
2016. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mind a kettőnek meg kell adnia azt a másiknak, ami neki kell. Ha valakinek az ölelés a szeretetnyelve, akkor igenis meg kell ölelni néha akkor is, ha te utálod ezt a cselekvést. Mert hiszen te is szereted, de te ezt nem így fejezed ki, azonban neki meg ez minden kincsnél többet ér. Cserébe, hogy te néha megöleled, ő nem fogja erőltetni ezt, így neked is és neki is jó. Ennyi. Meg kell beszélni a dolgokat.
2016. febr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem tudom mennyire szeretik egymást, de azok szerint, akik többet látják őket, azt mondják inkább a lány legyeskedik a fiú körül.
2016. febr. 25. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!