Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi van? Zavaros nekem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Zavaros nekem a helyzet.

Figyelt kérdés
Múlt hét pénteken kint voltunk egy játszótéren haverokkal,csajokkal.Amelyik lányba szerelemes vagyok,megkérdezte hogy kibe vagyok szerelemes,persze jó sokáig faggatott míg elmondtam.Leültem és egyből mellém ült.Csak az a baj hogy van pasija.Ő csak kihasználja a csajt,tehát semmi érzelem,csak legyen valakije.Nagyon sokat szemezek a lánnyal,és 1 másodperc után mind a 2-en elmosolyodunk.Nagyon sokat próbálok vele foglalkozni,sokszor mellé ülök,de rengeteget beszélgetek,és szórakozok vele.Ugye én nem szólok bele a kapcsolatukba.A lány is valószínűleg is szerelmes belém,mert nevet a vicceimen,a szemezés,meg a beszélgetés.Egyben az a baj hogy a lány fiúja az én egyik legjobb haverom,és hát ez így nem jó.Mondjuk engem nem zavarna ha nem lenne a barátom,de nem akarok harcot.Viszont a lány fiúja sok lányra rámászik,és a lány még mondta is hogy tud köcsög lenni vele.Nekem most zavaros a helyzet.Főleg hogy a fiú az csak ugye ölelés,csók stb..-re megy.Várjak majd ha sors úgy akarja majd szakítanak,azt velem lesz?

2016. márc. 8. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Pill és írok privátba.
2016. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
de ha a csaj beléd szerelmes és a pasija más csajokat ölelget, akkor miért nem hagyja ott... tényleg elég zavaros
2016. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!