Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van ennek értelme?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek értelme?

Figyelt kérdés
Egy csajjal elég szoros viszonyba kerültem az elmúlt egy hónapban amellett,hogy volt barátja.Az ágyig nem jutottunk,de meg sem tudnám számolni hányszor csókolóztunk(Ő volt a kezdeményező).Tegnap szakítottak a barátjával,majd ma megint kibékültek és elég rendesen kikészültem.Ma beszéltünk és abban maradtunk maradjunk barátok.Tanácsolta a haverom,hogy váltsak társaságot,mert rosszul fog érinteni,hogy napi szinten látom,de nem akarok.Látni akarom minden tetves nap,hogy mit rontottam el.Látni akarom ahogy sír majd amikor a barátjával veszekednek,mert minden második nap arról szól.Látni akarom ahogy szenved mellette.Van ennek bármi értelme?
2016. ápr. 17. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mégis mennyire vagy beképzelt? Mit gondolsz, ha veled jön össze a csaj, akkor nem folytatta volna ugyanezt a játékot, csak épp fordítva, innentől te lennél a hivatalos kefélőgép, a másik meg a titkos. Nem azért volt veled is, mert te olyan hű de különleges vagy, hanem mert ő ilyen gerinctelen ribè.
2016. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen nincs. Csak magadtól veszed el az időt és energiát, hogy olyan lányt találj, aki nem csak játszik veled.
2016. ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na most ha lett volna annyi eszed hogy nem mész bele a csajnak a játékába akkor nem lenne ez a gond az életedben. Persze dühös vagy mert közben mással van még mindig helyetted. De ha nem váltasz társaságot attól még hogy látod hogy szenved, azért csak eszedbe jutnak azok az emlékek amik jó voltak vele... szóval lehet meg sajnálod és megint oda pártolsz hozzá. Szerintem felejtsd el, lépj tovább és máskor ne menj bele ilyen fajta meggondolatlan hülyeségbe. Nyugi azért a hiányod is fogja kínozni ;)
2016. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!