Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem vagy megszokas?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy megszokas?

Figyelt kérdés

Egyutt vagyok 1,5 eve a baratommal es ugy kb. egy honapja gondolkodom azon, hogy szeretem-e meg.


Volt olyan mostanaban, hogy annyira nem vartam a talalkozast hanem olyan mindegy volt. De neha meg nagyon jol esett vele lenni. Utobbi idoben hamarabb felkapom a vizet olyan aprosagokert amikkel eddig nem is foglalkoztam. Fiatal vagyok es neha vagyok egyfajta szabadsagra. Amikor csak en es a legjobb baratnom vagyunk es bulizunk. De megis valahol ugy erzem, hogy szuksegem is van ra. Ha belegondolok, a szakitasba akkor eleg rosszul erzem magam, de ennek ellenere ketkedem. Mintha tul szuk lenne nekem a ter amit kapok. Tudom, hogy sohase fogok ennyire megbizhato embert talalni, mint O. Es azt mondta, ha szakitunk most akkor tobbet mar nem leszunk egyutt.


Teljesen el vagyok bizonytalanodva, mert nem tudom mi a jo dontes hosszu tavon.

Nem vagyok abban biztos, hogy folytassam vagy ne. Kerlek segitsetek. :) 18/L


2016. ápr. 19. 15:12
 1/6 anonim válasza:
Te szereted őt! Ne szakíts vele. Tudod ha valakik már ennyi ideje együt vannak akkor azoknak a kapcsolata át megy szerelemből igaz szeretettbe. Más ez a két érzés, de a lényeg ugyanaz. 17/L
2016. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De neha egyszeruen olyan fojtogatonak erzem a kapcsolatot. Vagyom egy olyan szintu szabadsagra, amibe nem fer bele egy pasi. Megsem vagyok abban biztos, hogy el akarom hagyni. Mult heten elutaztunk baratokkal es nem eleg keveset beszeltem vele, annyira nem is eroltettem magam, hogy sokat beszeljunk. Es egyszeruen szabadnak ereztem, nem hianyzott.
2016. ápr. 19. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:
üljetek le, mond el mit gondolsz, kérdezd meg mit gondol erről, ez alapján dönthetsz. sztem ez a legegyenesebb
2016. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem is az lenne a legjobb ilyen esetbe, ha beszélnétek erről. Tudom mit érzel és ezért mondom, hogy ha ezt nem beszélitek meg, akkor csak roszabbodik a helyzet.
2016. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Beszeltunk es igy is egy helyben toporgok
2016. ápr. 19. 18:26
 6/6 anonim válasza:

(Legelső válaszoló vagyok)

Akkor azt javaslom, hogy tartsatok szünetet. Mond neki, hogy szabadságra vágysz, amibe ő csak egy sima jóbarát. Mond neki h szeretnel olyan dolgokat csinalni, amibe ő nem fér bele, csak egy irtójó barátként. Ès ha ezeket megismertétek akkor talán újra össze jöttök. Ha meg nem, akkor fiatal vagy úgyis találsz még 1000 hasónló jópasit:) , ha nem ezt a választ vártad, de mást erre nem tudok mondani.


Ui; Sajnálom

2016. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!