Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon zavaro, hogy a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavaro, hogy a legjobb baratnom elveszi a kiszemeltjeimet, ezert sokszor veszekszunk. Mit tudnek tenni ellene?

Figyelt kérdés
Nem szoszerint o veszi el, egyszeruen mi vagyunk a jing jang paros, o baromi szep, igazi fullos no, en pedig atlagos, tomegcsaj, viszont szemelyisegbe az a kulonbseg kozottunk, hogy en vidam vagyok, folyton nevetek, nem vagyok szegyellos, mindig boldog vagyok a semmiert, a baratnom pedig nagyon felenk, mindenen csak lehajtott fejjel mer mosolyogni masok elott, es faj ezt mondani, de nagyon szemelyisegtelen, en imadom, mert mar 10 eve ismerem es baratnom, de tenyleg mellettem van csak valami szemelyisegfêlesêge. Es az a baj, hogyha talalkozunk valahol egy jo pasival, aki mondjuk kedves, intelligens stb (szoval latszik hogy nem csak egy ejszakat akar, mert azokat keruljuk) akkor mindig en leszek a szarnyseged, mert altalaban en elegyedek szoba, baratnom meg pirul es vigyorog magaba, a pasik vegul ot valasztjak es hivjak el valahova, mert o a szebb, de eddig egy esetet kiveve mindig az lett a randi vegen, hogy "hat nem illettunk ossze", en: miert? Bnom: mert egy budos szot nem mertem szolni, o meg feladta. Es ha kozos ismeros, ezutan ram ir a pasi kozossegi oldalon, hogy jaj rosszul dontottem, ez a csaj szep, de unalmas stb., amit en tudok, de nem leszek masodik, se potlek. Es ez mindig eljatszodik. Ha egyedul ismerek meg valakit, akkor ido kerdese es ha osszefutunk baratnommel, egyszeruen dob, mert mennyire jo no a bnom, aztan rajon hogy nem fog szexelni vele, de szemelyisege sincs, amiert beleszeretne es kezdodik minden elolrol.. Ezzel mit lehet kezdeni? Egyszeruen nem tudok nagy feneket es mellet noveszteni a semmibol, o pedig "gyarilag" jo no. Es mar nem vagyunk 18 alatt, ezert nem is igazan fogok valtozni. A pasik ennyire felszinesek, vagy egyszeruen en latom csak ezt gondnak?
2016. ápr. 20. 06:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A belső legyőzi a külsőt. Írok üzenetet.
2016. ápr. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hanyagold a barátnőd, beszél meg vele, ha a következő pasi aki rá hajt, neked tetszik, és nem tartja tiszteletben ezt, hanem mégis lejátsza a kezedről, akkor hagyd a barátnőd a fenébe. Az ilyen nem barátnő, de előtte beszélsz még ezt vele.
2016. ápr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátnődet ne hibáztasd már -.- Ő tehet arról, hogy jó nő? Szerintem rossz pasikat ismersz meg, hiszem ahogy leírtad ő nem ismerkedik velük, neked hagyja a csevejt, hogy téged megismerjen meg az illető, nem tehet arról, hogy még így is őt választják. Szerintem elég baj neki, hogy a barátnője (aki te vagy!) és még a pasik is unalmasnak tartják -.-
2016. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat azt nem szoktam mondani neki hogy unalmas, de onmagaban tenyleg az. Nincs egy kedvenc filmje, zeneje, temaja vagy hobbija. Tenyleg semmirol sem lehet vele dumalni, ha nem ismered tiz eve es nem toltod vele minden 2. napodat. Nem igazan akar elmenni senkivel de ha eroltetik nem tud nemet mondani, mert fel hogy bunkonak tartjak meg nem tudom, nem latok a fejebe, de volt mar csomoszor el sem ment a talira es nem merte mondani a csavonak hogy nem akar menni stb... Engem csak az zavar, hogy azert mert jol nez ki, meg szegyellos minden palinak bejon, utana meg rajonnek hogy a masik csaj lehet nem 10/10es csak 10/8as mondjuk de az viselkedesre sokkal jobb.. Erdekesebb. Viszont egyik csavo akivel beszelgettem ezek utan azt mondta hogy mivel en nyitott voltam nem tuntem erdekesnek, a csondben gubbaszto csaj meg izgalmasabbnak latszott, persze aztan kiderult megsem az.. Tehat nem a baratnom zavar, inkabb a pasik hozzaallasa, mivel lehetne ezt megelozni? Nem fogom magam olyannak tettetni, mint a bnom, mert en nem tudok olyan lenni es nem is akarok, o pedig keptelen olyan lenni, mint en. Ez baromira zavar, hogy elso benyomasra mindenki a szereny kislanyt akarja.. Az exbaratom megjegyezte miutan talalkozott a bnommel, hogy milyen furcsa csaj, kivancsi lenne ra mi rejtozik benne.. Gondolom nem tudja hogy semmi es ez mozgatja a pasik fantaziajat?
2016. ápr. 20. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy ha előbb-utóbb találkoznak a barátnőddel, akkor téged dobnak, és ő kell majd nekik, mert "titokzatos". Ne hagyd, hogy az legyen! Beszéltesd amikor találkoznak, akár add a szájába a szavakat, hogy megismerje, és akkor majd rájön, hogy nem a legizgalmasabb egyén. Sajnálom, hogy lehúztalak az előbbi válaszomban, rosszul fogalmaztad meg a kérdést, így nekem teljesen az jött le, hogy a barátnődet hibáztatod a történtek miatt.
2016. ápr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!