Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig szeretem a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem a volt legjobb barátnőmet! Mit tegyek? 16/L Többi lent

Figyelt kérdés

6 éves korom óta volt egy barátnőm. Azóta tudom, több volt ez nálam mint ég barátság! Úgy éltem meg az egészet, mint egy komoly kapcsolatot. Akkor még ugyan ezt nem tudtam, de idővel rájöttem..

Szó szerint mindent megtettem érte, akármit kért, mindig ott voltam. Mindig összeveszett a többi barátjával, engem maga mellett tartott 7 éven keresztül. De olyan befolyásolható, hogy volt időszak amikor mindenkinek hitt, csak nekem nem. Az a lényeg, hogy nagyon szerettem. És mikor 8.-osok voltunk, ő újból eltávolodott tőlem. De ez nem volt olyan rémes érzés, bár zavart, mert nem tudtam az okát. Egy idő után már nem is beszéltünk. Teljesen megváltozott, a "menő csajok" saját képmásukká formálták. Egyszer amikor kettesben voltunk, mondtam, hogy milyen más lett, azt válaszolta, jól érzi így magát. De a banketten éreztem hogy minden hiába! Mindenki búcsúzkodott, jó volt, amikor ő is odajön hozzám, és erőltetett mosollyal azt mondja, "Hát, voltunk mi jóban is!" Ott én összetörtem. Gyűlöltem, és azóta is így érzek, bár nem tudom elfelejteni! Mert még szeretem! Nehéz azt is megállni hogy ne írj neki Fb-on szülinapjára egy privát üzit, vagy ilyesmi.



2016. ápr. 17. 09:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Azóta gyűlöletet és szánalmat érzek iránta, elnondtam már mindennek őt azóta, de nem segít ez se a felejtésben
2016. ápr. 17. 09:14
 2/6 anonim ***** válasza:
ha jól értem, te meleg vagy. gondoltál már arra, hogy a csaj viszont nem?
2016. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen én az vagyok ő meg nem. És ő ezt nem is tudja. De nem akarok vele kapcsolatot, egyszerűen fontos volt számomra mindenhogy, de ezt soha nem mutattam ki, vagy kértem hogy viszonozza. Tudom, hülye helyzet, csak nem tudom mi a jó módja hogy elfelejtsem. Mert eddig nem sikerült. Csak le akarom zárni magamban
2016. ápr. 17. 11:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdj valakivel egy kapcsolatot. Lehet hogy így el fogod felejteni.De a legjobb gyógyír az idő. :)
2016. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy bárki aki komolyabban érdekelt volna azóta, rá emlékeztet :/

De nagyon köszönöm a választ!

2016. ápr. 17. 23:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak annak lehet egy barátnő fontos, aki meleg. Lehet, megtudta, és ezért nem akar a közeledben lenni, amit meg tudok érteni. De lehet, csak érzelmileg állt hozzád közel ez a lány, akkor meg mondd meg neki, hogy nem vagy meleg, lehet, te sem tudod, milyen vagy. Azért, mert egy nő érzelmileg közel áll hozzád, az még nem jelenti azt, hogy az illető meleg, legfeljebb hiányérzete van, mert nem jó a viszonya otthon az anyjával, vagy a testvérével.
2016. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!