Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az egyik lány osztályt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik lány osztálytársam, de szerintem neki másik fiú tetszik és félek megmondani neki, hogy mit érzek.8. osztályos vagyok. Mit tegyek? 14/f

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bizonyosodj meg arról, hogy tényleg tetszik-e neki az a másik fiú. Azt is próbáld meg valahogy kipuhatolni, hogy rád miként tekint a lány, hátha van esélyed. Ezek nélkül szerintem nem érdemes egyből lépni.
2016. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elsonek legyel a haverja utanna meg mar tudod mit kell tenned :D 17/F
2016. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele sokat, egy idő után hogyha szimpatikus vagy számára úgyis kinyög mindent amit tudni akarsz.

Másrészt meg ha megismered, és ő is megismer téged akkor hatalmas előnyöd lesz, gondolj csak bele, egy kapcsolat nem igazán épülhet ki két ismeretlen közt, inkább két jó ismerős/barát közt. Éreztesd vele hogy törődsz vele és hogy érdekel, egy idő után szerintem beadja a derekát. Sok sikert.

2016. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!