Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálhatnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Van 1 lány akivel már 1 ideje beszélek, és mindenketten szimpatikusak vagyunk egymásnak de aztmondta hogy hiába lenne köztünk valami, mert könnyen kiábrándul az emberekből, és ha vki bevallja neki h tetszik akkor az az ember már kevésbé érdekli, de ha az az illető túllép rajta és mással összejön akk neki is hirtelen tetszik... nemtudom mit kezdhetnék vele mert tényleg többet szeretnék tőle, még sosem volt szerelmes, úgy mondta ezeket a dolgokat h magát jól ismeri és nem akar senkit becsapni. 16f 16l

2016. ápr. 22. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Aha,aha..Én is 16l vagyok és dettó ugyanezt szoktam mondani. Tipp: szerintem ezekkel a lányokkal 'többet' kell beszélni hogy észhez térjenek hogy te kellesz neki (főleg ha te vagy neki szimpatikus)

Ugyan ilyen vagyok a barátommal is így volt :D

2016. ápr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Drogoztasd be és erőszakold meg. (inkább mégsem.)

Szóval, szerintem beszélgessél vele többet, és kicsit játszál rá te is hogy nem annyira érdekel a csaj. 16/Fakitermelő

2016. ápr. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!