Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon csalódott vagyok. Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csalódott vagyok. Van még reményem?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban aki már amióta gimibe kerültem nagyon bejön. Szerelmet vallottam neki tavaly és akkor mondta hogy ha az egyetemre kerülünk akkor összejöhetünk. Erre most egy ilyen érettségi előtti bulin kb le se szart hanem más lánnyal(akinek amúgy van barátja és tudja hogy nekem bejön a srác) smárolt totál részegen . Kicsit arrébb meg mondta a haverja hogy én nem jövök be neki, de elvileg a másik csaj se. Pedig az este alatt szinte csak azzal a csajjal foglalkozott. Annyira csalódott vagyok... Eddig ő volt életem értelme.... 18/L
2016. ápr. 23. 05:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs
2016. ápr. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne élj tévhitekben drágám, ahogy olvasgatom itt, te csak a zsebében voltál, ha kifogyott volna a csajokból meg elővesz. Egyébként én is részegen mindenkivel összenyalok, szóval ezt ne vedd nagyon a szívedre, tudod önkívületi állapotban nem annyira vagy ura a helyzetnek, hogy gondolkodni is tudj. :D
2016. ápr. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor megpróbálom túltenni magamat rajta,de nagyon fáj... Csak olyan furcsa hogy az egész múlt évet végigbeszélgettük jóban voltunk, most meg semmi. Mondjuk a szalagavatón is ugy voltunk hogy együtt táncolunk aztán pont ez a csaj lecsapta a kezemről.
2016. ápr. 23. 08:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl kell tenni magad rajta, az lesz a legjobb :/ Tallomban tartott, hogyha addig nincs más, akkor jó leszel te is.
2016. ápr. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!