Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem legjobb barátomb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adelll kérdése:

Beleszerettem legjobb barátomba. Hogyan tovább? Segitseg :/

Figyelt kérdés

Hosszu lesz de nagyon koszi a valaszokat.

Amint megismertuk egymast (kb fel eve ahogy osztalytarsak lettunk. 9.esek vagyunk) valahogy rokton joba lettunk es nemsokara mar fontos barátom lett. Kis ido elteltevel mar legjobb baratok lettunk. Mostanra elvalaszthatatlanok vagyunk. Tenyleg szeretjuk egymast... De..egyre tobbet kezdtem erezni baratsagnal es o sem viselkedik kozombosen. Sot.. Masok szerint is egyertelmu hogy mennyire szeret es nekunk mar egyutt kene lennunk. De neki meg nem volt baratnoje (annak ellenere hogy nagyon jol nez ki es eleg nepszeru) es mondta is hogy o fel csak ugy vallomast tenni. De hogy lephetnenk tul a baratsagon? En is szeretnem hogy legyen valami bar sok dologtol felek is ezzel kapcsolatba. Mit tegyek hogy kezdemenyezzen? Mit csinaljak hogy osszejojjunk?



2016. ápr. 23. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj arra várnod, hogy ő kezdeményezzen, főleg, ha félénk, amiért még nem volt ebben tapasztalata. Nyugodtan te is kezdeményezhetsz!! Akár szavakkal, akár tettekkel... Elmondhatod neki, hogy többet érzel a barátságnál, és úgy vetted észre, hogy talán ő is, és kíváncsi vagy, mit tud erre mondani, mit gondol, megpróbálhatnátok-e egy párként... Vagy simán közeledhetsz felé, megfoghatod a kezét, hozzábújhatsz, meg is csókolhatod, ha elég bátor vagy :)

Nyugodtan vedd kezedbe az irányítást, lehet, hogy csak az kell neki is, hogy megtedd az első lépést és ezáltal felbátorodik!

2016. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
kezdeményezz te! Én is így jöttem össze a mostani barátommal, nem tudta hogy tetszik nekem, és elmondtam. 1 éve járunk :D
2016. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jajj azt el felejtettem irni hogy en vagyok a lany. Ezert sem olyan egyszeru ez a 'kezdemenyezzek en' dolog :D
2016. ápr. 23. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Könnyű mindent arra fogni, hogy te vagy a lány. A fiú félénk.. nyiss felé. Ha tényleg úgy érzed, hogy ő is többet érez hidd el sikerülni fog. Sok sikert és legyél bátor, hogy ezzel is bátorítsd őt ;)
2016. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Fogd meg a micsodáját, és kezd el maszírozni
2016. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!