Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb lány barátomba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Neki nagyon komoly kapcsolata van vagy volt, nem is tudom.

Én már régebben szakítottam a barátnőmmel, mert már akkor rájöttem, hogy nekem ő kell..


2016. ápr. 7. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Ha kapcsolatba van akkor szerintem ne nyomulj ha volt akkor meg azért adj neki egy kis időt... Hidd el sokkal többet jelent neki ha türelmesen végighallgatod vigasztalod és bízhat benned mert ott vagy neki támaszként mintha rákászol és erölteted a szeretetet...


Idővel mindent el lehet érni.


Kitartás. Szurkolok😉

2016. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
De azért azt se hagyd, hogy lelki szemetesládának használjon! Pátyolgatod, ápolod a lelkét, kisírja magát a válladon, aztán jön egy új srác, Te meg ott maradsz. Oké, legyél kedves,megértő, éreztesd, hogy Rádszámíthat, de azért húzz egy határt!
2016. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!