Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne csinálnom? Több lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom? Több lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nagyon szeretek, és ,,jártunk" ez elég bonyolult, de 2x össze vesztünk sokáig nem beszéltünk....majd írtam neki hogy nem tudom elfelejteni és azt mondta hogy ő se és pár napig írt majd hirtelen eltünt és 1 hét után írt és megint összevesztünk......mondtam neki hogy jobb lenne ha többet nem beszélbénk és ő is ezt mondta, meg nagyon bunkó volt....de nem tudom el felejteni....mit csináljak nem tudom hogy írjak e neki....szerintetek mit csináljak?? A válaszokat előre is köszönöm!

2016. ápr. 23. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz hogy ne gondolj rá, legyél minél többet a barátaidal (ha nincs olyan igazi barátod akkor ismerkedj új emberekel) vagy keres egy másik fiút.... Ha semmi nem jön be akkor

esetleg próbálj meg ráírni és legyél őszinte...

Hogy ismerkedtetek meg hogy csak írtok? Hány évesek vagytok?

2016. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!