Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok mikor érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok mikor érdemes randizni?

Figyelt kérdés
Egy 16éves lány vagyok,és még nem volt barátom,kilátásba sincs.Kezdem irigykedve nézni a párokat hogy bárcsak nekem is lenne.Alapjában nem járok sehova szórakozni.A kérdésem:Túl fiatal lennék egy kapcsolathoz?Csúnya vagyok?Miért csak facén vallanak szerelmet a Fiúk?

2016. ápr. 24. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp vagyok, ugyanígy 16.

Csak nekem már van kiszemeltem.

Azt, hogy csúnya vagy mi nem tudhatjuk.

Kezdj el szórakozni járni a haverjaiddal. Nem vagy fiatal ehhez.

És azért csak a facen vallanak szerelmet, mert:

1. Nem gondolja komolyan csaj ctr+c és ctr+v és mehet a köv. csajnak.

2. Nagyon-nagyon félénk és személyesen nem mer.

2016. ápr. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

... 3. Nem volt alkalma személyesen. De 10-ből 9 szerint nem gáz facebookon ismerkedni, mindenki megérti.


---


Eredeti kérdésre válaszolva: nem vagy fiatal; nem tudjuk, csúnya vagy-e; ne irigykedj a többiekre, elsietik.

2016. ápr. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak otthon ulsz,hogy is lenne kilatasban barki is? Jarkalj el a barataiddal ide-oda,minel tobb embert ismersz meg,annal hamarabb megtalal a szerelem.
2016. ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

10-en évesen én is félénk voltam a lányokkal. Aztán 20-on évesen bátrabb lettem, és el mertem hívni, és fel tudtam szedni lányokat. :-)


Szerintem még ráértek a párkapcsolattal.


28F

2016. ápr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
En is 16eves lany vagyok es nekem se volt meg baratom es meg nincs is kilatasba se xdd de igaz en se jarkaltam el nagyon sehova es mostanaban kezdtem bejarni estenkent es ismerkedni es egyre tobb fiut ismerek meg. Meg nincs kiszemeltem de remenykedem h lesz. Ha akarsz irj nyugodtan privibe. Jo lenne hasonlo karakteru lannyal beszelni 😀
2016. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Járni 9 éves kortól 13 éves korig nagyon cuki meg aranyos. 13-tól 18-ig veszélyes. 18-tól 99+-ig komoly :) :) :)
2016. aug. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!