Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes elmenni valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elmenni valakivel randizni, aki nem mozgatott meg bennetek semmit? Hátha a randin megváltozik a véleményetek.

Figyelt kérdés
2015. nov. 16. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ, ha csak neten ismerkedtetek , akkor mindenképpen érdemes. Nagyon sokat számít a személyes kisugárzás
2015. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak a fordítottjával szoktam találkozni, hogy az illető kép meg chat alapján megmozgat bennem valamit, aztán randin meg kiábrándulok belőle.
2015. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy randival még nem vesztesz semmit, egy próbát megérhet a dolog.
2015. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Láttad már élőben?
2015. nov. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Érdemes.
2015. nov. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Igen, de akkor csináljatok inkább valami közös tevékenységet, ha tényleg az a cél, hogy valamit "megmozgasson".

Értem ezalatt, hogy ne egy presszóban üljetek és várjátok a szikrakisülést, hanem menjetek el mondjuk futni vagy uszodába, koncertre... Tehát legyen lazább, kötetlenebb, akár baráti jellegű.

Igaz, sosem voltam ilyen randin még, de ha ilyen véleményen vagyok a másikról, mint te, akkor én ezerszer szívesebben mennék valami ilyesmi programra.

2015. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Határozottan nem!
2015. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismered személyesen, mert pl. kollégád, akkor nem annyira. Ha még csak online beszéltél vele, akkor mindenképpen.
2015. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Nem minden eset az elso latasra szerelem! Erdemes megfigyelni, h vannak-e kozos hobbijaitok , programok. Vevo-e a humorodra. A hullamhosszt figyeld. Ne szoritsd magad szabalyok meg elvarasaid koze! Legy szabad! Ha jo kedved van, amikor vele vagy, akkor talalkozz vele sokat!

N

2015. nov. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam olyan emberrel randizni,aki nem mozgat meg bennem semmit.Egyszerűen nem megy.Mondjuk elég válogatós is vagyok.
2015. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!