Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lenne felhagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne felhagyni a társkereséssel, ha azzal a szöveggel utasított vissza legutóbb egy nő, hogy még ha fizetnék neki, akkor se jönne el velem randizni?

Figyelt kérdés
Igazából eddig csak visszautasítást kaptam tőlük, ezért merült fel bennem, ez a kérdés. Nem bunkó, tapló módon szoktam közeledni feléjük, szóval nem értem ezt a visszautasítási stílust.
2016. febr. 15. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
"Nem bunkó, tapló módon szoktam közeledni feléjük, szóval nem értem ezt a visszautasítási stílus" Pedig nem ártana megértened ha ismerkedni akarsz.
2016. febr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Milyen "típusú" nőknél próbálkozol és milyen körülmények között?
2016. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerűen nem jöttél be neki, ennyi. Biztos van olyan is, akinek tetszel, nem szabad feladni.
2016. febr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Esetleg próbálkozz másképp, máshol. Az ilyen csajnak meg oda kell vágni, hogy kár, pedig épp meg akartad kérdezni, mennyi egy félóra, mert nagyon dicsérik.


Annak oka van, ha így küld el egy csaj.

Vagy rossz nőket szólítasz meg (kikent, kifent cicababa, agy nélkül), vagy rosszul (bár neked nem tűnik fel, hogy ez bunkóság. Jellemzően ilyenek a csajozós szövegek, meg a túlzott taktikázás).


A legjobb, ha nem direktben ismerkedsz, hanem csak eljársz emberek közé, beszélgetsz, ismerkedsz, aztán valami kialakul spontán. Vagyis már tudod, hogy bejössz a csajnak, és akkor hívod el randira.

2016. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

M3g ha fizetnél se?

Tehát mással elmenne, ha fizetne?

Figyelj k-kkal én eleve nem kezdek...

Visszavágtam volna neki, hogy bocs de érted nem is fizetnék, aztán otthagyom...

2016. febr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Miért lenne érdemes, mit érnél el vele? Azonkívül, hogy magányos maradsz? Engem is utasítottak már vissza mindenfélével (volt, aki csak azért írt - nem választ, ő "kezdeményezett"), hogy ha ez meg az nem lenne, milyen jó nő lennék számára, de hát így nem. :) Szerintem ne add fel, és nem kell érzékenynek lenni a hülye emberekre.

Másrészt érdemes lenne jobban megválogatni azt is, kinek írsz, én ilyen bunkó stílust még senkitől nem tapasztaltam, és ez nem

2016. febr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Miért lenne érdemes, mit érnél el vele? Azonkívül, hogy magányos maradsz? Engem is utasítottak már vissza mindenfélével (volt, aki csak azért írt - nem választ, ő "kezdeményezett"), hogy ha ez meg az nem lenne, milyen jó nő lennék számára, de hát így nem. :) Szerintem ne add fel, és nem kell érzékenynek lenni a hülye emberekre.

Másrészt érdemes lenne jobban megválogatni azt is, kinek írsz, én ilyen bunkó stílust még senkitől nem tapasztaltam, és ez nem Téged minősít, hanem a kedves kiszemelted...

2016. febr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként én tényleg kezdek kételkedni ebben, hogy itt mindenkit milyen bunkón utasítanak vissza.

Nem hiszem el, hogy egy átlagos értelmi képességekkel és érzelmi intelligenciával rendelkező nő némi bevezető beszélgetés és a "szándékok" tisztázása után bevág egy ilyet, minden előzmény nélkül úgy, hogy a férfi kedves, normális.

Választani is tudni kell, hogy kihez mész oda. Mert nyilván vannak ilyen nők, de azokon ez messziről látszik, akárki akármit mond.

Érdekes engem soha nem utasítottak így vissza, mindig normálisan mondták meg, hogy miért nem akarnak velem eljönni randizni. Még amikor 14 éves kissrác voltam, és titokban csempésztem bele a szerelmes levelemet az akkor 16 éves, suliszépe, nagyon népszerű lány táskájába, még ő is egyik szünetben szépen odajött hozzám, elém állt, és azt mondta, hogy nagyon kedves vagyok, de nem fog velem eljönni moziba. Persze én erre nem szóltam semmit, mert már attól is majdnem magam alá hugyoztam idegességemben, hogy hozzám szólt :D, de érted, simán kiröhöghetett volna, kirakhatta volna a levelemet a faliújságra, mittudomén. Mégsem tette, pedig orrát fennhordó leányzó volt.

2016. febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Velem is volt ilyen tiszta depressziós lettem utána, mondtak durvábbat is. Azóta ért egy-két sikerélmény a csajozásban és mostmár ha valaki így utasít vissza elég durván leoltom.
2016. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Pedig lehet olyan volt a stilusod ami miatt ezt mondta. Lehet hogy túl nyomulós voltál vagy erőszakos. Mert ha kedvesen udvarisan szólitasz meg valakit nem létezik, hogy ilyen durván elutasítson, ha mégis akkor örűlj neki, hogy megkímélted magad tőle és legyen benned az tudat, hogy nála sokkal jobbat érdemelsz.
2016. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!