Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Ez így nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez így nagyon rossz. Többi lent👇

Figyelt kérdés
A baratommal lefekudtunk, amit egyikonk sem bant meg, de miutan szakitottunk allandoan ezzel szekal, hogy milyen volt velem, meg, hogy massal biztos jobb lesz. O fiatalabb nem 2evvel es megis. Egyebkent jo a kapcsolatom vele, baratok vagyunk, de en meg mindig szeretem, ő viszont nem. Mit tegyek, hogy beken hagyjon, es hogy elfelejtsem? 13/L

2016. ápr. 24. 14:28
1 2
 11/12 ReBeka0509 válasza:

Nekem csak egy kérdésem lenne...vannak szüleid???

csak mert ha én ilyet csinálnék anyám élve ásna el a kert végébe..tejóisten...és ezt még ki is rakod a gyakorira?? nem jutok szóhoz..és ez az ötlet hogy jött?? csak jött egy olyan gondolat hogy "szüljünk magunknak egy tesót"?? vagy mi?? :"D siralmas komolyan..

2016. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Thomika20 ***** válasza:

Már nem azért, de egy 11 éves fiúnak kétlem hogy lehetne gyereke. Troll kérdés tuti. Ha meg nem, akkor tuti romák. XD.

Szerintem 14 évesen volt először magömlésem, tuti hogy 11 évesen még nincs a kis srácnak :D

2016. máj. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!