Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi bánat és segítség?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat és segítség? (többi lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm mostanság elég letört egy fiú miatt. Segíteni szeretnék neki de nem igazán jön össze. Valami pozitív képeket tudnátok csatolni amin esetleg elgondolkozna?

2016. ápr. 25. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem segíteni szoktak a megfelelő idézetek

[link]

2016. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én általában női ismerőseimen azt veszem észre ami segít nekik az: egy másik kapcsolat(Tudom ez valószínűleg nem kivitelezhető)

Fiú ismerősökkel logás akik éreztetik vele milyen remek lány...(Elég egy jó haver nem kell szerelmi ismerős)

Barátok akik melletük állnak..

Édesség :)


Gyakran azt figyeltem meg ezek az idézetek képek nem javítottak caak rontottak a helyzeten... Mármint szinte üres idézeteket olvasni egész nap... Nem lesz jobb...



Tudom a nők általában azt mondják ugyan egy pasi mit tud erről stb...


Pedig rengeteg női ismerősöm van innen tudom hogy általában leszolják a tanácsaim majd rájonnek van benne valami...

De ne feledd. Ha semmi sem segít az is felvidít ja hogy próbálkozol és vagy neki mert a jo barátok sokat érnek.

Sok sikert :)

17/F

2016. ápr. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!