Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljunk azzal a csajjal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk azzal a csajjal? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel nagyon szeretjuk egymast nekem tetszett a fiu de osszejott egy riba*c csajjal. Aztan par napja tortent egy olyan hogy szerelmet vallot nekem meghivott fagyizni es kezen fogva setaltunk. Ez nem is lenne baj csakhogy en akkor tudtam meg hogy jara azzal a ... csajjal. Azt mondta szeret es ot mar nem. De 1 het mulva meg nem szakittot azt kertem valasszon kozte es koztem vagy engem hagyjon beken 2hete nem szakitottak mit csinaljak adjatok tanacsokat legyszi?

Elore is koszonom.


2016. ápr. 27. 06:58
 1/3 Thomika20 ***** válasza:
100%
Gondolom azt a csajt dughatja azt amíg ki nem derül, hogy veled van, addig kihasználja az alkalmat. Szerintem hagyd a francba és had legyen azzal a csajjal. Keres magadnak olyant aki nem játszik veled.
2016. ápr. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 acelsziv ***** válasza:
100%
Szerinted a csajjal van a gond? Nem a sráccal aki téged is szédít meg a csajt is? Neked szerelmet vall őt meg reszelgeti... Gerinces csóka lehet.
2016. ápr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia :) az én észrevételem az,h a srác csak játszik veled ha annyira szeretne ahogy mondta akk ott hagyta volna már a csajt,de...találkoztam már 1 pár ilyen sráccal és nem fogja elhagyni,úgyhogy szerintem engedd el,ha vlki majd TÉNYLEG szeretni fog az nem fog közben más lányt d*gni.Remélem okosan döntesz,mert TE döntesz :)
2016. ápr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!