Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha a nagyon régi exemmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nagyon régi exemmel álmodtam az azt jelenti, hogy újra szeretem?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú még általánosban aki járni akart velem. Még csak harmadikosok voltunk. Én meg gondoltam miért is ne, legalább megtapasztalom milyen ha valakinek van barátja. Aztán később szerelmes is lettem belé. De a szüleim kezdtek sejteni valamit (megtalálták az egyik levelezgetésünk) és így véget vetettem a kapcsolatnak. Aztán, hogy eltereljem a gyanút a suliban azt terjesztettem, hogy én útálom őt (és így azt hitték, hogy nem is "jártam"-kis általános iskolai kapcsolat, tudjátok fogtuk egymás kezét és kész :D- vele). Később kezdtem is elhinni, hogy tényleg így van, ezért sikerült könnyen továbblépnem. Aztán ötödikben elment egy másik suliba és így nem is volt már semmi gond.

Szeptemberben 4 év elteltével újra találkoztunk az egyik rendezvényen. Nagyon sokat változott és nagyon meg is nőtt. Beszélgettünk egy kicsit és egyszer amikor cigiztek én elmentem tőlük, mert nem bírom a cigi szagot. De ő utánam jött, hogy menjek már vissza. Mindegy ez lényegtelen. Szóval beszélgettünk. Aztán január környékén telálkoztunk újra az orvosi rendelőben. Mindketten egyedül mentünk. És amikor végzett megvárt, majd hazakísért (beszélni akart velem). Akkor eszembe jutott, hogy nem is olyan rossz ember. Csak cizizik... Nem olyan rég mégegyszer eszembe jutott. Tegnap meséltem róla valakinek, de ő csak mellékszereplő volt a sztoriban és csak egyszer említettem, mert azért nem tudom kitörölni az életemből ...És este pedig vele álmodtam, hogy írt egy üzenetet, hogy újra összejönne velem. Én elfogadtam és átmentem hozzájuk. Nagyon jó volt vele együtt egy hétig, aztán a második héten alig találkoztunk. Aztán újra felbukkant és egy hosszú csókkal kárpótolta...majd felébredtem és vissza akartam aludni, hogy megtudjam mi lesz benne még. Végül sikerült, de mást kezdtem el álmodni és amikor újra visszatért az az álom és folytatódott akkor megint felébredtem. De most, hogy ébren vagyok, nem érzek semmit...vagy igen, csak tudat alatt, azért álmodtam ezt?


2016. ápr. 27. 09:14
 1/4 A kérdező kommentje:
PS. Bocsi a hosszú szövegért, de így sem írtam le csak a fontosabbakat...
2016. ápr. 27. 09:16
 2/4 A kérdező kommentje:
És az az érdekes, hogy MEGCSÓKOLT, pedig én még soha nem csókolóztam senkivel. Ez az illető volt az aki legelőször akart megcsókolni, de nem hagytam. Miért van ez? Nem érzek semmit iránta, bár könnynebb lenne ezt akkor megállapítani ha látom, de az nem jönne össze. 15/L
2016. ápr. 27. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez annyit jelent, hogy találkoztál vele, eszedbe jutottak a régi emlékek, éppen vele foglalkoztál és így vele is álmodtál, semmi többet. Hogy lesz-e veletek bármi is, vagy te mit érzel, azt nem egy álom fogja meghatározni.
2016. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fruzs33 ***** válasza:
Mivel te azt mondtad nem szereted ,ezzel meg is válaszoltad magadnak a kérdést. Az álom meg feléd nézve nem jelentett semmit ,csak azért álmodtál vele,mert gondolom fontos része volt az életednek.
2016. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!