Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha a régi barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a régi barátnőmmel álmodtam akkor valójában még hiányzik?

Figyelt kérdés
még mindig hiányzik és szeretem is kicsit..

2012. jún. 9. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Az a jó benned, hogy felteszel egy kérdést és utána meg is válaszolod. :)
2012. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszoltad volna meg magadnak,mi akkor se tudhatnánk a választ,szóval ez egy teljesen értelmetlen kérdés a négyzeten.:D
2012. jún. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod... amúgy ha sokat álmodsz róla valszeg hiányzik.
2012. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha vele álmodtál, akkor valamilyen szinten még foglalkoztat.

Véletlenül nem azért tetted fel ilyen furcsán a kérdést, mert valójában nem akarod már szeretni?És próbálod elnyomni az érzéseid, de időnként vannak arra utaló jelek, hogy még mindig többet érzel iránta, mint kellene?(mint pl. ez az álom is)

Kérlek csak annyit írj le, hány éves vagy? Szeretnék megbizonyosodni arról, hogy nem az exem tette fel a kérdést:D

2012. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

17 vagyok

és ő dobott ki már egy hónapja :'(

2012. jún. 9. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!