Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi időt várjak két beszélg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt várjak két beszélgetés között?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem ha pl. a barátomnak írtam délelőtt 9 körül akkor legközelebb ha esetleg ő nem ír mikor írhatok rá? Mármint hogy ne legyek túl sok neki. Hány órát várjak minimum? ha ő írt 9-kor először és chateltünk egy jó fél órát utána mikor?


18/L


2016. ápr. 27. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly kérdés ? Mert én azt hittem azért 18 évesen ez már nem kérdés. Ilyenek 14 évesek szoktak kérdezni. Szerinted egy párkapcsolat így működik ? Időre mint a vonat ?
2016. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen komolyan. Mert nem akarok az agyára menni.
2016. ápr. 27. 11:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
3 óra 47 perc 23 másodperc.
2016. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Heraclius, nagyon vicces vagy. De most komolya!!!

Légyszi.

2016. ápr. 27. 11:44
 5/7 anonim ***** válasza:
nincs ilyen szám, nehogy már ez határozza meg a kettőtök közötti kommunikációt...
2016. ápr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Stark2000 ***** válasza:
Ez bolondság. :D Én mindig annyit írok, hogy ha valami dolga van, vagy csak unott, nincs kedve beszélgetni, azt közölje, és békén hagyom. Vagy keressen meg ő.. Fölösleges ezen ennyit filózni. Amúgy meg őt is megkérdezhetnéd, hogy nem-e sok az amit beszélgettek.
2016. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bmikor. Írd meg hogy hiányzik stb stb örülni fog s nem mész az agyára. ;)
2016. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!