Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ismertétek meg az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismertétek meg az első szerelmetek? Hány évesek voltatok? Meddig voltatok együtt?

Figyelt kérdés
Úgy szerettétek mint soha senki mást nem fogtok?
2014. aug. 13. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
No ez egy hosszú történet. 17 évesek voltunk. Mai napig együtt vagyunk és igen jobban szeretem, mint bárki mást.
2014. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy bár előtt találkoztunk.

én 17 voltam ő 28.

Még mindig együtt vagyunk :)

3 éve őt szeretem.

Szerintem senki mást nem fogok úgy szeretni mint őt.

2014. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Köcsög voltam mert az első szerelmemet úgy ismertem meg,hogy a legjobb haverom már majdnem járt vele de én közbe vágtam és így belém szeretett
2014. aug. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

20 évesen ismertem meg, egyetemi csoporttársam volt. Nem jöttünk össze, de azóta is jó barátok vagyunk. Nem volt mindent elsöprő szerelem, de valószínűleg azért, mert viszonzatlan volt :)

22/L

2014. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy túrán ismertem meg, kinéztem magamnak. 22 éves voltam, csak két hétig jártunk, de 8 hónapig jóban voltunk, eddig mást még annyira nem szerettem (pedig volt már egy egy éves kapcsolatom).

L

2014. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

24 évesen ismertem meg, interneten keresztül. 1,5 év után össze is házasodtunk:D


Most december elején leszünk 3 éves házasok.:) Szóval azóta is együtt vagyunk. Én 28 éves vagyok, a férjem 25. Úgy szeretem ahogy soha senki mást nem tudnék. Nagyon különleges férfi:)

2014. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16 voltam. buliban rámásztam.. 9 éve együtt... és egyre jobban imádom...
2014. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mamám szomszédja volt, először csak haverkodtunk, nagyon kicsik voltunk, amikor már együtt homokoztunk.

13 éves voltam, amikor összejöttem vele, ő 14. (tök kicsik voltunk, de olyankor mindenki nagynak gondolja magát.)


Egy kicsivel több mint egy hónapig voltunk együtt, azért szakítottunk, mert apukám elköltözött, (és addig is csak nála találkoztam vele), de nem messzire. Én szakítottam vele, mert azt mondta, hogy miattam nem buszozna 30 kilómétert, amikor kibékültem volna vele, azt mondta, hogy már nem szeret.


Most rájöttem, hogy nem is szerettem, csak magát a tudatot szerettem, hogy tetszek valakinek/szeretnek. Már utálom, rájöttem, hogy az első veszekedésnél szakítani kellett volna, mert nagyon bunkó volt velem. 5ször kezdtük újra a "kapcsolatot". Hála istennek nem feküdtünk le.


Szerintem én fogok szeretni mást, sokkal jobban is. Egy barátom volt azóta, de ő két hét után dobtam, mert egy hét után nem keresett, pedig egy suliba járunk.


Ez van, csak a rossz pasikat tudom kifogni.


16/L

2014. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!