Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kérjek tőle elérhetőséget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek tőle elérhetőséget? (Több lent)

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon teszik egy fiu de nem ismerjuk egymast annyi hogy egy suliba jarunk ketszer beszeltunk egymassal. A lenyeg hogy jon a nyar es szeretnem vele tartani a kapcsolatot. Hogy kerjek tole elerhetoseget? Nem mehetek oda hozza h szia megadod a szamod?

2016. ápr. 30. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
De, egész nyugodtan. Mondd meg neki, hogy szívesen beszélgetnél vele, egy telószámot vagy fb elérhetőséget adhatna ha ő is szeretné... :) Sok sikert, tök aranyos ez a felfogása a dolgoknak!
2016. ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a nevét csak tudod jelöld be Facebook-on és írj rá :D
2016. ápr. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első valaszolo hat remelem lesz annyi batorsagom ;) masodik, az a baj h anyu nem nagyon engedi h legyen facebookom de sztem csinalni fogok mar csak ezert is. Varok meg tippeket :)
2016. ápr. 30. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogyse. Ez egy csajtól túl nyomulós. Én nem szeretem az ilyen nyomulós lányokat.
2016. ápr. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Szia, szeretném veled tartani a kapcsolatot nyáron is,nem adnál valami elérhetőséget? Skype, email, telefonszám, akármi?"

Nincs benne semmi nyomulós.

2016. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!