Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Többet érzek iránta de ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érzek iránta de ezt hogy bírnám elmondani neki?

Figyelt kérdés
4-5 hónapja ismerek egy lányt sokat beszélgettünk de amikor néha találkozunk akkor max 5-10 percet vagyunk együtt vagy annyit sem mert mindig valami dolga van(amit persze megértek).. eléggé barátkén kezel és én többet érzek barátságnál de ezt nem bírom elmondani neki mert mindig van valami dolga mostanában sűrűbben taliznuk de ahogy írtam 5-10 percet + még a barátnője is ott van .. Én nem tudok a barátja lenni, mert belé szerettem.. És nem tudok ezzel többet várni lépni akarok.. Ma nagyon rossz kedve van elég flegma volt....
2016. ápr. 30. 16:42
 1/4 A kérdező kommentje:
És ötleteket várok arra hogy mit csináljak! olyat ne írjatok pl hogy amikor legközelebb találkoztok mond el mert ebben a pár hónapban ez nem megy mert mindkettőnknek sok dolga van..
2016. ápr. 30. 16:45
 2/4 A kérdező kommentje:
ha úgy adódik megszüntetem vele a kapcsolatot ha nem érez irántam semmit mert ezt nem bírom már magamba tartani
2016. ápr. 30. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha flema veled, akkor sajnos nem szerelmes beléd. Lányként mondom, hogy ha tetszik egy srác, akármilyen rossz, vagy flegma kedvem legyen, nem bírnám ki, hogy ne mosolyogjak rá egyszer minimum. És sajnos a tény, hogy keveset beszéltek is ezt bizonyítja, hiszen, ha tetszik egy lánynak valaki, ösztönösen keresi a társaságát, bármennyi dolga is legyen.
2016. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17/l
2016. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!