Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet ez?

Figyelt kérdés
Arrol lenne szó hogy belezugtam egyik lány barátomba .. Nincs köztunk korkulombseg, mindketten szinglik vagyunk, nagyon jól elvagyunk ketten es el szeretnem neki mondani hogy tobbet erzek iranta mint barátság

2016. ápr. 30. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, egy próbát megérhet, csak előtte mérlegelj. Lehet, hogy mindez a barátságotokra megy. Szóval gondold végig az eshetőségeket, hogy megérné-e, stb., aztán cselekedj! :)
2016. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg valahogy kideríteni az ő részéről lehet-e több barátságnál mert könnyen az lehet amit 2-es is írt. De ha pozitív a visszajelzés akkor mond el neki.
2016. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha igazán jó barát, akkor ha elmondod neki de részéről csak "sima" barátjának tart, nem lehet baj belőle, max visszautasít. De ez az én esetem. Azért gondold végig, hogyan, mikor és milyen szavakkal mondanád el neki :)
2016. ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy veszed észre, hogy az neki sem vagy közömbös, mindenképpen mondd el neki szerintem. Bízz a legjobbakban. De ha mégis elutasít, akkor bízz abban, hogy mindkettőtöknek fontos annyira a barátság, hogy normálisan kezelitek a helyzetet, és vigyáztok, hogy ne okozzatok kellemetlenséget, sérülést a másiknak.
2016. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!