Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ő mit érezhet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő mit érezhet irántam, esetleg szeret engem?

Figyelt kérdés
Nemrég vallottam egy fiúnak az osztályomból, és ő azt mondta hogy nem tud még mit mondani. És tegnapelőtt odajött hozzám hogy kérhet-e egy szivességet. Én persze igent mondtam, csak hogy aztkérte tőlem hogy mondjam meg egy lánynak hogy szereti őt. Iszonyatosan zavarba voltam esve emiatt de végül elmondtam annak a bizonyos lánynak. A lány azt mondta hogy nem érdeklődne még a fiúk után. Bevallom nagyon megkönnyebbültem emiatt. Na és hogy a tárgyra térjek: a fiúval nagyon jóban vagyunk és semmit nem rontott a kapcsoltunkon az hogy bevallottam neki az érzéseimet iránta. És nem tudom hogy most mihez is kezdjek, mert én tényleg szívből szeretem őt, eseteg mive tudnám elcsábítani?

2016. máj. 1. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani ,de szerintem ezzel a "szívességgel" arra próbált célozni,hogy nem szeretne jelenleg tőled semmi többet barátságnál! :)

Szerintem (de csak az én véleményem,nem muszáj megfogadni!) ,ne tartsd vele a kapcsolatot,ne legyetek még barátok sem.. Téged tönkre tesz ,ha barátok maradtok. És ha látja rajtad ,hogy szereted, cs.cskát tud belőled csinálni. Egyszóval : kihasználna. És tényleg tönkre tenne lelkileg ez téged. Szóval a lelki épséged miatt ne létesíts vele semmilyen kapcsolatot.

Elcsábítani meg ne próbáld, végül is te vagy a lány. Nehogy egy lány teperjen a fiú után!

Ne alacsonyítsd le magad. Hiszen NŐ vagy! Légy erre büszke. Nem egy lány feladata a fiút meghódítani.

Ne pazarold rá az idődet! Helyette keress egy olyan fiút ,aki értékel ,szeret és megbecsül.

Tudom,hogy nehéz lesz nélküle,egy ideig. Viszont te jársz jobban!:) És gondolom hogy még fiatal vagy. A fiatal lélek jobban sérül ,vigyázz rá. Sok szerencsét egy másik fiúval ,ez a fiú nem érdemel meg téged,csajszi !:)<3

2016. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot! :) csak az a baj hogy egy osztályba járunk, nem nagyon tudom kerülni őt, ráadásul még 6 évig ugyanabba az osztályban leszünk... :( (14 éves vagyok) és mégegyszer köszönöm szépen hogy válaszoltál :) <3
2016. máj. 1. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!