Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit érezhet? Haver vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit érezhet? Haver vagy esetleg több is?

Figyelt kérdés

Van egy srác haverom aki mostanában elég furcsán és kétértelműen áll hozzám...Pl.:Mikor beszélünk akkor vagy félrehív vagy mekéri a haverjait hogy menjenek onnan hogy az ő "nagy XY haverjávak beszéljen"...

Aztán egyik nap fenntvolt faceen és rámírt(ez azért is furi mert nem szoktunk fb-n írni)és megkérdezte hogy akarok-e vele járni...Én nem írtam neki választ mert azt hittem hogy csak szívat...Aztán másnap suliba ő is mondta hogy szívat de azóta is így viselkedik...

ja és mikor ez a tetszés szóba jön mindig megkérdezi hogy nekem ki tetszik és én nem válaszolok mert most senki csak egy kicsit ő és mindig rákérdez hogy nem-e tetszik nekem...Most ez mit jelent?

Most akkor tényleg haver vagyok neki vagy többet is érezhet???


2011. máj. 17. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
kortól függ...hány évesek vagytok???
2011. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

13-ő

14-én

2011. máj. 17. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Mivel te vagy az idősebb,nincs kizárva hogy komolyan gondolta ez a járás dolgot....

Ha ver is lehet,ezt onnan tudod kideríteni amilyen megjegyzéseket tesz...

Azt hogy jó a hajad ehet olyan hangnemben is mondani hogy így még szebb vagy vagy tényleg csak lazán mint ha a barátnőd mondaná hogy jó a hajad...

Ez csak példa,de a hangnem és a hanglejtés is fontos,mert lehet

2011. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogy tényleg járni szeretne veled,meg tetszel neki...

Ha pedig simán betud szólni,megrezzenés nélkül,akkor már nem olyan biztos...ebben a korban még csak az a lényeges,olyan különös jelek nincsenek....

Szóval mi mint kívülálló válaszolók nem tudjuk eldönteni hogy milyenek vagytok....

(bocsi az előzőt véletlenül befejezetlenül küldtem el...)

2011. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De amikor beszélünk úgyérzem hogy kicsit zavarba jön és van az osztályomból még 1-2 lány akivel jóba van de csak velem tesz kivételeket mint pl.:ha én kérek ad a csokijából,innivalójából sőt már nem is kell kérnem hanem simán kivehetem.....
2011. máj. 17. 16:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Ebben a korban ez tényleg jelenthet többet mint haverság...Nálunk ez már természetes hogy kérés nélkül kivetjük az osztálytársam anyukája által készített almás pitét,különben letámadjuk így 27-en:D

De tényleg,majd e változni fog,de ez többet jelenthet barátságtól,mert ha azt mondanád 16-17 évesek vagytok akkor azt mondanám nem,de ez így igen....

2011. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi...

És hogyan tudnám úgy közölni vele hogy tetszik nekem úgy hogy nem mondom el neki???

Mert mindig rákérdez hogy nem-e tetszik nekem.....

2011. máj. 17. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezi ne mondj semmit...mosolyogj...Majd nevess és mond hogy igen és kérdezz vissza....de ne 300 ember előtt....ha ketten vagytok:)
2011. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát szoktunk 2-es be lenni ha odajön hozzám:))

Okés 1x megfogom neki így mondanki köcy:D

2011. máj. 18. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!