Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A SZOMSZÉD PASIJA MINDIG...

Yakumo18 kérdése:

A SZOMSZÉD PASIJA MINDIG ZÖLDEBB! Valami hasznos tanács esetleg hogy ilyenkor mit érezhet a másik, vagy mi lenne a legmegfelelőbb? Tapasztaltabbak figyelem!

Figyelt kérdés

A barátommal már 1,5 éve együtt lakunk. Megismerkedtünk a mellettünk lévő szomszéddal, aki egyben a barátom kollégája is. Elejében mindig 2en átjártunk szomszédolni, beszélgetni, filmezni meg ilyesmi.Később egyre jobb baráti viszonyba kerültem én is a szomszéddal, majd aztán egyedül is átmentem. Gondolván hogy úgyis jól elvagyunk mindig.Elejében még csak ülve néztük a filmet, én az ágyon ültem ő meg a fotelban.Majd később azt is felajánlotta hogy nyugodtan nézhetem fekve is a filmet.Később persze ő is odafeküdt és együtt néztük.Érzékeltem 1-2 közeledést részéről.Pl. simogatta a kezem,vagy éppen eljátszotta a randiguruból ismert 90%-os jelenetet,persze én nem hoztam be a maradék 10%-ot.Aztán tudjátok egyre kedvesebb lett,szereti ha átmegyek mert akkor állítása szerint jobb kedve lesz.Ezeket az első 1évben fel sem vettem,hát mit foglalkozok én egy olyan férfival aki idősebb nálam,és KAPCSOLATA is van. Én vagyok most 21, ő pedig 33 éves.Bár a kapcsolata nem lehet valami jó. Hetente 1x alszik nála a nője.Inkább egy érzelmi alapokon lévő szex kapcsolatra gondolok.Mert azért nyáron eljárnak kirándulni meg ilyesmi,kisebb fesztiválokra.De ha ezek nincsenek akkor mondom csak heti 1x, nagyon max. 2x találkoznak.A nő az már 36 éves, van neki két gyereke.Nem szeretne már többet.Viszont a szomszédnak még nincs,és szeretne is.Csak ugye nincs kitől:( Ők idén lesznek együtt 3éve mi pedig 5éve a párommal.Mint mondtam nem figyeltem fel rá, meg le is pörgött rólam amiket mondogatott nekem mindig.De az utóbbi fél évben, ahogy lassan már teljesen kiismertem,megismertem.Hát mit ne mondjak egyre szimpatikusabb,és pont az ilyen fajta férfiak jönnek be nekem.Szinte majdnem egy az érdeklődési körünk,mind2en imádunk kirándulni,élvezni az életet,de műveltségi kérdésekben is egyetértünk nagyon,igényes önmagára és környezetére.Szóval mintha nekem lett volna teremtve.A párom viszont pont az ellentéte, nem igényes magára sem a környezetére sem,nem igazán értünk egyet sok mindenben.Nem szeret kirándulni, menni.:( Ami persze nekem nagyon rossz,mert nem olyan életre vágyom hogy csak a panel 4 fala között éljem le az életem. A párom pedig 24 éves.Persze ragaszkodok hozzá, hiszen csak 5éve együtt vagyunk már,ő volt az első komoly fiú az életemben minden téren.De mintha elmúlt volna már ez a dolog.Nem érzem h szerelmes lennék,bezzeg a szomszéd...úgy érzem teljesen kezdek belé zúgni:( De nem merem viszonozni a közeledését.Tartok attól h mi lesz ha megteszem? Jelzem még egy csók sem történt köztünk,ugyanis csak tartom magam.De szerintem mind2en érezzük egymás között azt a bizonyos vibrálást a levegőben.De egyébként néha meg olyan hogy nem is figyel rám(szomszéd)mint amikor még csak kezdtem megismerni. Néha meg mondom rá sem ismerek, mert annyira aranyos.Nem tudom eldönteni hogy valóban ő is szeretne e valamit, vagy csak addig vagyok neki érdekes ameddig meg nem kap.Meg hát ő alapból mindig minden lánynak bókol aki tetszik neki.Persze nem mondhatom h ne tedd, mert majd megöl a féltékenység :D Bár az ágyában eddig még csak én és a barátnője feküdtünk, szóval nem az van h mindig mást hord fel vagy ilyesmi. De hozzá teszem megint hogy én tényleg csak fekszem ott,mivel sem csók, sem több nem volt. Egyébként finoman úgyis incselkedik velem mikor a párom ott van,de persze annak meg fel sem tűnik -.-" Egyébként nem rendelkezem túl sok önbizalommal,mert nem tartom magam szép lánynak.Egyedüli problémám az hogy túl súlyos vagyok.Ennek érdekében idén elkezdtem edzeni, egészségesen étkezni. Sikerült 13kg-tól megszabadulni, persze ez kevés még min. 20kg-ot szeretnék leadni. Viszont ezt komolyan nem beképzeltségből vagy ilyesmiből írom. Az arcom és a mosolyom szép. Jó humorú és pörgős is vagyok. Csak ezek a fránya kilók:( Na de visszatérve...Tisztességesnek tartom magam, nem feküdtem le eddig mással,nem kavartam mással. És a szomszéddal sem szeretnék addig ameddig meg nem bizonyosodok a komolyságáról. Ha úgy alakulna hogy partner váltás történik bármikor is, akkor sosem tartanék 2 vasat a tűzben, nem az én szokásom!

De mondom annyira tartok ettől az egésztől :/ A 2 srác kolléga is, szomszéd is... :(

De nem értem miért nem mondja el konkrétan hogy mit akar ? Vagy csak játszik velem? Addig vagyok neki érdekes ameddig meg nem szerez ? Teljesen tanácstalan vagyok ezzel a dologgal kapcsolatban.

Esetleg valaki tudna ebben segíteni hogy mi lenne a legjobb dolog, vagy döntés egy ilyen történetben.

KÉREM A ROSSZINDULATÚAK MELLŐZÉK A KOMMENTELÉST!!!

Nagy vonalakban ennyi a történet.

Köszönöm Előre is azoknak akik őszintén segítenek ebben a történetben.



2013. máj. 29. 14:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy neki érdekes, már bocs h ezt írom, mert fiatal 21 éves p*nci vagy...
2013. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hát nézd, ez is benne lehet a pakliban. És azt megkérdezhetem hogy férfi vagy női szemmel gondolod ezt ? Ez is nagyon fontos :)
2013. máj. 29. 16:17
 3/25 anonim válasza:
75%
Egyetértek az első kommentelővel és igen csak addig kellenél neki amíg meg nem szerez egy ilyen kis szeretői viszonyt akar. Ráadásul inkább koncentrálj a barátodra csak ez a férfi miatt érzed úgy, hogy már nincs meg az a mi volt...Hisz nehogy már erre 5 év után gyere rá..ez kicsit érdekes. Pont akkor amikor ez a fickó a képbe jön. /N/
2013. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nyilván egy idősebb Nő/Férfi már jobban átlátja a helyzetet mint egy korombeli tapasztalatlan lány. És lehet hogy valóban nektek van igazatok hogy csak rövidke kaland,vagy valami hasonló dolog jár a pici fejében! Az úgy nem teljesen igaz hogy hipp hopp azért nem szeretem a párom mert bejött a képbe egy másik hapsi. Már előtte is voltak problémák. Csak én az a fajta vagyok aki nem dobja ki egyből a kukába, hanem próbálja megjavítani a dolgot. Persze az is benne van a lattban hogy amire szükségem lenne törődés, azt a páromtól nem kapom meg...és hát kinek nem esne jól ha más felfigyel, törődik vele. De mind mondtátok lehet hogy ő ezt a helyzetet felismerte, és úgy gondolja hogyha egy kicsit jobban figyel rám akkor majd az ágyába is csábíthat. Nem tudom mi lenne a legjobb, esetleg konkrétan kérdezzek rá hogy mi lenne ez a részéről ?

Köszönöm az eddigi válaszokat !

2013. máj. 29. 18:10
 5/25 anonim válasza:
100%
Általában nem értek ezekkel a kommentekkel egyet, de most sajnos hasonló a véleményem. Számára szerintem csak egy kihívás vagy. Bár ez is érdekes, hogy 3év után mért csak heti 2x alszik ott a csaj...lehet hogy olyan a munkája? vagy ott dolgozik abban a városban? mert akkor elég érthetetlen számomra. Le kéne ülnöd vele megbeszélni, hogy mit gondol, mit érez, lehet, hogy nem is akar tőled semmit, csak te érted félre. Viszont ha tényleg ő számodra az álom pasi és akar is valamit, a mostani párod pedig le sem sz*r, akkor merj lépni és merj változtatni, mert máshogy esélyed sincs a boldogságra. Még valamit nem értek. Ha a párod pont ellenkezője annak amit szeretsz akkor miért vagytok még együtt? vagy az elején nem ilyen volt, azóta meg már csak húzzátok egymást és próbáljátok túlélni a napokat? ha igen, ezt megértem.
2013. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Utolsó vagyok, a lényeg kimaradt: 21/N
2013. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

A barátnője egy városban lakik vele, a munkáját illetőleg takarítónő, és csak délelőtt dolgozik.

A páromat illetőleg. Az elején csoda szép és jó volt minden :) Rendszeresen jártunk kirándulni, több mint egy hétre.

Adott a külsejére, igényesebb volt. A szexuális életünk kifogástalan volt, akkor még nőnek éreztem magam mellette. Az utóbbi időben, mindig én közeledek felé ha olyasmi dolgot szeretnék. Jó ha hetente 1x együtt vagyunk úgy. De nem ritka az sem mikor 1 hónapban jó ha 2x szeretkezünk. Előtte az nem volt így...kérdeztem tőle hogy már nem szeret vagy ilyesmi. De ő azt feleli mindig hogy fáradt mert dolgozik , ilyesmi. De ha filmet kell nézni vagy gépezni kell akkor képes hajnalig fent lenni. Úgy hogy másnap munka van. Meg hogy miért nem szóltam már reggel hogy én este szexelni szeretnék. Könyörgöm ezt senki ne mondja nekem hogy ez így jó :( Ezt nem lehet behatárolni hogy ekkor és kész! Hirtelem és heves érzelmi indulatok kellenek ehhez. Majd nem olyan ez mint valami se veled se nélküled dolog.

2013. máj. 29. 18:37
 8/25 anonim válasza:
21/N vagyok..dettó..ugyan ez mint nálatok...eleinte szép és jó volt minden, szinte tökéletes, filmbe illő jelenetekkel,heti 4szexxel,sétákkal, randikkal, közös vásárlással, étteremben evéssel..azóta majdnem 20kg-ot hízott, igénytelenebb, és nálunk is általában havi 3-4 szex..és olyankor persze mindig én kezdeményezek, szintén azért amiért nálatok, mert ő fáradt vagy épp fáj a feje/hasa...étterem átment otthoni kajarendelésbe és igen, játszani/tv-zni,netezéshez fent maradni sosem fáradt...sorstársak vagyunk, úgy érzem!!
2013. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Igen, ahogy elnézem valóban sorstársak vagyunk ahogy elnézem :) :/ Azt ki hagytam hogy nálunk és étterem már csak ünnepnapokkor van, mert a rendelés az könnyebb! Az egyik "kedvencem" nőnapkor...játszik a gépen, Nahát el is felejtettem hogy ma van nő nap, mondom neki. Erre hátrafordul, ja boldog nőnapot, és játszik tovább...ez nekem akkor annyira rosszul esett :( És persze ha szólok valamiért akkor én vagyok a hisztis, meg ilyenek. Annyira hiányzik az a férfi akit megismertem :/ Odavannak a régi bókolások, csak ilyen idiótaságokat mond mindig. pl." yeah sexy bitch" meg ilyesmi fa*zságokat. Hol van az a kedves ember akit megismertem?! A szomszéd az mondja a kedves szavakat jobbra balra, de ha csak azért vagyok neki érdekes hogy csak meglegyek akkor teljesen felesleges :(

És esetleg te próbálkozol ezen változtatni hogy ne legyen olyan ? Vagy ráhagyod ?

Én már rengeteg mindennel próbálkoztam....de sajnos hiába !

2013. máj. 29. 20:46
 10/25 A kérdező kommentje:
Most olvasom vissza magam , kicsit sok a szó ismétlésem. Ezért elnézést , csak igyekeztem miden gondolatom összetömörítve és gyorsan leírni.
2013. máj. 29. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!