Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? . (Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? . (Többi lent, hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon nagyon nagyon tetszik, szinte minden nap találkozunk 4-5en, és mindig az van bennem, hogy valahogy el kéne mondanom neki, hogy tetszik, de nem tudom, hogy hogyan tegyem meg. Annyira gáz lenne, hogyha visszautasítana... Van, hogy néha néha próbálok közeledni hozzá, viszont van, hogy poénnak veszi. Már egy ideje ismerem (9-10 éve), és emlékszem, hogy amikor először megláttam, már akkor is nagyon nagyon de nagyon tetszett, de sosem mertem neki elmondani. Ma például elmentem egy haverommal kosarazni, és ő is jött, aztán haveromnak mennie kellett, és ketten játszottunk, olyan jól éreztem magamat, hogy nagyon..le sem tudtam róla venni a szememet..:D Az egyik ok amiért félek, az ugye az, hogy régóta ismerem, és ő barátként tekint rám szerintem, én pedig két fal között vagyok, nem tudom, hogy hogyan tekintsek rá, a másik az pedig az, hogy 2 évvel idősebb, de nem úgy ismerem őt, hogy ez baj lenne neki. Nem akarom a fejéhez vágni, hogy amúgy szeretlek, mert biztos, hogy kinevetne.... én is kinevetném magamat...:D Próbálok hozzá közeledni, de valaki mindig ott van, és megakadályoz...Próbálok nem rá gondolni, de konkrétan nyom a mellkasom, kényelmetlenül érzem magamat stbstb... Mindig is féltem attól, hogy egyszer egy ilyenen megyek keresztül, mert mindenki mondja, hogy ez szopás meg minden... Nem tudom, hogy még mit írhatnék..Biztos vagyok benne, hogy volt már valakinek ilyen..hogy/mit kéne tennem? Túl kéne lépnem rajta?
2016. máj. 1. 22:19
 1/3 anonim válasza:
Szerintem szedd össze magad és mondd meg neki. Mondd el neki hogy mióta tart, hogy mennyire tetszik neked.. Próbáld meg
2016. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokkal könnyebb lesz ha elmondod, mintha nem.

Lehet, hogy rengeteg bátorság kellesz hozzá és önbizalom, de utána tudni fogod az álláspontot.

Mert így nem fogod soha megtudni, ha csak nézel és vársz, a csoda nem fog jönni.

,,Ha férfi vagy, légy férfi!"

Hívd el randira és öntsd ki a szíved.

2016. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Irj neki hivd el hogy kettesben talalkozzatok ugy nem akadalyoz meg senki es talalj ki neki ugyes vagy menni fog 😉
2016. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!