Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú leszek tanácsra segítsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú leszek tanácsra segítségre lenne szükségem de nagyon?

Figyelt kérdés
Hát...féléve vagyunk együtt sok veszekedés volt már de szó szerint nem birtuk egymást utána veszekedés 90%át én kezdeményeztem hogy béküljünk ő csak 1x...nem is az a lényeg jött a kollégium be kelett neki költözni...elég szar koli...fiuk lányok egyben....na mindeegy...el mondta mik hogy működnek a kollégiumban meg már hogyha mond valamit le vágom egyből hogy mire céloz félév alatt eléggé ki ismertem jó és rossz szempontból is le kelett költözni a legalsó szintre és ott fiuk is vannak...ezt ma is meg említette hát kicsit rosszul esett meg így szinte mindig cukkol a fiukkal pl ma beszéltünk telón mondta h magában van a szobában és mondta hogy mindjárt be hoz 1 fiut oké viccelt tudom mert bízok benne csak rosszul esett nagyon és néha őszintén elmegy a bizalmam ilyenkor hogy kitudja mit csinálhat....meg kivel....nemvagyok az a fúúú de nyomulós meg akármi csak ő nekem tényleg a mindenem első kapcsolatom neki is meg nekem is minde2en egymással veszítettük el a szüzességünket meg minden ami ma a legjobban ki akasztott hogy gólyaavató volt ma náluk is,és meg szivatták azzal hogy 1 fiu be rúzsozta a száját és úgy adott neki 2 puszit az arcára oké nem kéne ki akadnom mert szivatás de kérdezem én hogyha annyira nem akarta volna akkor meg tudta volna oldani nem? hát én nem engedtem volna és én fiu vagyok!! fordított helyzetben..és ezen gondolkoztam el hogy ha ezt engedte???akkor??...néha komolyan elbizonytalanít mindennel meg szinte mindig nekiáll feljebb mindenben! akármiről van szó meg így beszélgetni is facebookon beszélgetünk elég sokat reggel ha ő kel fel előbb akkor ő ír jóreggelt üzit meg ilyenek ha én akkor én és így megy mindig és nemszoktunk elköszönni hanem beszélgetünk...szerintetek??..://

#kellene tennem?
2014. szept. 24. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ó b+, leszarom, oldd meg...
2014. szept. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fuuu. Hat vagyis azt erzed mintha nem is szeretne?
2014. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első kommenteló a kotródj!

2.Hát ha beszélünk facen is látni rajta hogy szeret ha meg találkozunk majd meg enne szeretkezésnél meg mégjobban de néha nemtudom...hogy kitudja mit csinál a kollégiumba...meg suliban is főleg hogy így mondja

2014. szept. 24. 19:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Ertem. Hat akkor ugyan olyan vagy mint en. Sokkal jobban szeretsz masokat mint ok. Vagyis szerintem.

Csak nalunk en teljesen nem ereztem azt.

Most igy nagyon tanacsot nem tudok adni. De muszaj megbiznod benne. Meg ha szeretkezesnel azt erzed akkor szerintem szeret. :)

2014. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez az egész így ahogy van, olvashatatlan. Ha másról vársz segítséget, legalább normálisan leírhattad volna, megtisztelve a válaszolókat. Gratula annak, akinek sikerül ezt a betűhalmazt összeraknia.
2014. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez borzasztó!
2014. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ezt csak olyan ember tudja értelmezni aki érzett már ilyet vagy hasonló helyzetben van köszönöm szépen hármas ! :) és igen sokkal jobban szeretem őt mint ő engem ez 100% :)
2014. szept. 24. 19:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Ó, b+! A központozás szexi. Totál értelmezhetetlen, amit idehánytál.


Amit ki tudtam hámozni: egy idegbajos, féltékeny, önbizalomhiányos kisfiú vagy, aki kommunikáció helyett hisztizik.

Vannak olyan lányok, akiknek ilyen fanyar a humoruk, ha rosszul esik, akkor megmondod neki, valószínűleg legközelebb nem csinálja vagy csak finomabb kiadásban.

Viszont ha ennyire nem bízol a csajodban, akkor nem hiszem hogy tovább kellene szívatnotok egymást.


Gólyaavató: Persze, mindent meg lehet oldani, nekünk anno igazgató figyelmeztetés járt azért, ha nem vállaltunk egy feladatot (és nem tudtunk orvosi igazolást vagy halotti anyakönyvi kivonatot felmutatni, hogy tényleg nem megy). Ahelyett, hogy örülnél, hogy nem valami komolyabb dologgal szívatták szegényt!

2014. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PearlDiver ***** válasza:

Elmondom neked, miért tök felesleges féltékenynek lenni.

1. ha megcsal, akkor is megcsal ha féltékenykedsz

2. ha nem csal meg, akkor semmi értelme hogy féltékenykedj

Ezt tartsd észben!

2014. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!