Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most igazából mit kéne tennem?...

Most igazából mit kéne tennem? (hosszú sztori)

Figyelt kérdés

Vagyok én (20/f) és van két olyan lány ismerős-barátom, akinek a párjukat is jól ismerem, az egyikkel nagy haverok is vagyunk. A másikat annyira nem bírom, sőt az alatt a 4 év alatt nem is tartottam vele mélyen szántó beszélgetéseket, csak olyan szia, hogy vagy-okat, neki a barátnője, akivel én szinte legjobb barátok vagyunk. A másik barátnőt is bírom és régóta ismerem, de azért tartok egyfajta távolságot tőle. Nos történt az, hogy mind a két pár szakított ( az egyik ugye 4 éves kapcsolatból, a másik 2 ) És az én legjobb barát(nő)m és a haver jött össze, akiket a legjobban bírok, természetesen a másik kettő ott hagyott srác és csaj, rögtön megutálta őket.

1: Ezek után egyszer csak rám írt fb. a srác ( akit nem bírok annyira ) elszidta mindennek a volt barátnőjét, és hogy mikor megyünk berúgni, meg ilyenek.

Na már most én senkivel nem akarom rosszba lenni, ez a dolog különben sem rám tartozik, így hát mondtam, hogy oké mehetünk majd. Azóta se írt, hogy mikor találkozzunk, pedig az utcán is összefutottam vele, akkor is mondta, hogy összefuthatnánk? - amúgy mindig fenn van fb. és siránkozó dolgokat posztol. Most akkor azt várja, hogy én írjak neki és tegyek úgy, mintha hú, de jóban lennék vele?

2: Az elhagyott csaj is megtalált és elmondta, hogy mennyire rossz látni, hogy én a volt barátja csajával és a volt barátjával ( tehát a jó haverral, és a legjobb barát(nővel)tal) milyen jóban vagyok - amit amúgy már előtte is rég tudott, illetve hogy az bántotta, mert nem írtam neki sokáig fb., de velük meg találkoztam - ez kimerült egy képben, amit a Dunánál csináltunk közösen, mert összefutottunk kb. 2 órára, mert amúgy mindegyikünk dolgozik.

Aztán ez a csaj is sírt nekem egy hosszút, közbe kiderült, hogy már van új barátja is...

Miért engem találnak meg?

Most akkor WTF????!!!



2015. aug. 26. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert te vagy a köztes, akinek el lehet mondani mindent. Meghallgatod őket és nem bunkózol, az emberek szeretik elpanaszolni a gondjaikat olyanoknak akik ismerik az előzményeket mégsem foglaltak állást egyik félen sem.

Szerintem továbbra is hallgasd meg őket, néha fussatok össze ha van kedvetek, talán rendeződik majd a helyzet :)

2015. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megtaláltak lelki kukának. Kérdés, hagyod-e magad.
2015. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Bár szerintem pont az van, hogy azt hiszik, hogy a másikak( az új pár) mellett foglaltam állást.

2015. aug. 26. 10:30
 4/6 anonim ***** válasza:

És mi az igazság? Így van? Ha igen, akkor hanyagold őket, ne vágd át őket, vagy ne legyen szoros velük a viszonyod.


Ha nem így van, akkor próbálj meg érdeklődést mutatni irántuk IS, hogy ne érezzék ezt :)

2015. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A csajt még bírom, de a srácot már nem annyira. Mg aztán mit tegyek, hogy ha hiába bírom, ha meg ő fog azért megutálni, mert a másikakkal is találkozom, illetve őket is bírom.

??!! Számomra hihetetlen ez az egész... Ezért megutálni valakit...

2015. aug. 26. 10:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát igen.

Lehetséges okok:

1. Egy lányról van szó.

2. Egy lányról van szó és irigy és féltékeny.

3. A lányok már csak ilyenek. :)


Na, de ha bírod, akkor tegyél még egy próbát és magyarázd el neki, hogy őt is ennyire bírod, mint a másik kettőt.


Ha nem sikerül és menthetetlen az ügy, akkor légy boldog, hogy megszabadultál egy ilyen embertől.

2015. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!