Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit kéne tennem? (hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem? (hosszú történet)

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam akibe szerelmes vagyok.(x) Viszont neki van egy legjobb barátja.(y) A Legjobb barátja által megtudtam hogy szerelmes belém(x). Viszont x fél nekem bevallani hogy szeret. Viszont a legjobb barátnőm is egyértelműen észreveszi h ez így van mert folyton engem bámul stb... Viszont y egyszer azt mondta nekem hogy x azt mondta neki hogy már nem annyira szeret... Viszont ezt én x-en egyáltalán nem vettem észre ugyan olyan volt mint azelőtt. Viszont y elkezdett furcsán viselkedni és egyre jobban közeledni felém. Minden titkát elmondja nekem és azt mondogatja h neki az életèben az uncsi tesója meg ÉN vagyok a legfontosabb. A többi osztálytársam már azt hiszi h y meg én együtt járunk. Èv végére x-et teljesen befelé fordulónak láttam. Eljött a nyár és y mindig elhív engem hogy találkozzunk és én persze nem megyek egyedül... Viszem magammal a b.f.f.-emet. A találkozón a barátnőm sosem hagy minket egyedül szerencsére, mert ha igy lenne ki tudja h mi lenne a vége... Viszont a találkozón is x- ről mindig rosszakat mond. :( Úyhogy én már nem rudom hogy mit tegyek hogy x-hez kerüljek közelebb, dr y-t ne bántsam meg. Mi a véleményetek erről? Szerintetek akkor x szert e még vagy sem? Szeptemberben mi tévő legyek?

2014. aug. 10. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Y oda van érted, és ezért állítja be hogy x már nem szeret. Hajts rá x-re.
2014. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a barátnőm megkérdezte y-t hogy szeret-e és azt mondta h nem. Akkor hazudik?
2014. aug. 10. 12:36
 3/5 anonim ***** válasza:
X szeret téged, de Y olyat mondhatott neki, hogy mással vagy, mást szeret, stb. Mindezt a saját érdekében tette, mert tetszel neki is, viszont attól, hogy azt mondta, hogy nem tetszel neki, még tetszel neki. (Mi, pasik, vagy legalábbis én nem szeretem a csaj tudtára adni, hogy tetszik nekem, ha ő kérdezi meg és ismerkedős résznél tartunk.) Tehát a véleményem az, hogy X-et próbáld meg rávenni, hogy találkozzatok, mármint te, X és a legjobb barátnőd.
2014. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze , hogy hazudik. Y rádhajtott , ezért próbálja meg rossz színben feltűntetni X-et , ezért mondta azt , hogy már "nem szeret annyira". Szeptemberben pedig annyit teszel , hogy odamész X-hez, és elmondod mit érzel. Hagyd a fenébe Y-t
2014. aug. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
y hátba szúrja a haverját
2014. aug. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!