Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem rá hogy kimutass...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá hogy kimutasson bármit is? SOS!

Figyelt kérdés
Van egy fiú az évfolyamomon aki nagyon régóta tetszik és azt mondták hogy én is tetszem neki... Ugye nem én mondtam el neki hanem az egyik fiú osztálytársam...mérges is vagyok rá, de az a kérdésem hogy hogy tudnám rávenni hogy kimutasson valamit vagy bármi ami ezzel kapcsolatos!!

2016. máj. 2. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell rávenned...ha tényleg tetszel neki akkor kifogja mutatni.. :) ha ráakarnád venni hogy kimutassa lehet nem venné jó néven hogy ezzel gyötröd... szerintem várj még vele egy kicsit aztán ha tényleg nem csinál semmit akkor beszélj valami közös barátotokkal akiben megbízol hogy tényleg tetszel-e neki?
2016. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
végül is igazad van...csak tudod az a gáz hogy ugye tudja hogy tetszik nekem de mégis mindennap rámír viberen és annyira kíváncsi vagyok hogy mit gondol...ráadásul ő kérdezte az osztálytársamat hogy ki tetszik nekem...és az a bunkó meg elmondta:(
2016. máj. 2. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
megértelek... :) lehet nem elég bátor ahhoz hogy elmondja mit gondol...bár nem értem mert tudja h tetszik neked..szóval nem értem mi tartja vissza
2016. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!