Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 eves lany es 22 eves fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 eves lany es 22 eves fiu mukodhet?

Figyelt kérdés
Mar tobb honapja beszelgetunk,nagyon kedves aranyos vicces,sok bennunk a kozos de azert valahol ellentetek vagyunk,rengeteget beszelunk egyfolytaba,ugy erzem tenyleg erdekelhetem,ahogy van ideje egybol ir,keres.(meg persze en is) eleg jol nez ki es meg okos is (egyetemre jar).Nemhiszem hogy a testi dolgok miatt beszelgetne velem mert ahogy kinez meg amilyen a stilusa (jo ertelemben) akarmelyik lanyt megkaphatna vagy elcsabithatna.Penteken talakozunk,de eleg gatlasos vagyok a kora miatt meg ugy az egesz dolog miatt,nem tudom hogy ebbol lehet-e valami komolyabb kapcsolat?!
2016. máj. 2. 18:12
1 2
 1/20 anonim válasza:
79%
Ha tényleg olyan jól nézne ki és nem lenne semmi bibi a sráccal akkor megkaphatná bármelyik egyetemista csaj csoporttársát ahelyett, hogy egy gyerekkel kezdene ki.
2016. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Eddig soha nem volt 18 alatti baratnoje,mi veletlenul kezdtunk el beszelgetni es valhogy megkedveltuk egymast,nagyon egy hullamhosszon vagyunk.
2016. máj. 2. 18:16
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Nézd, gyerek vagy. Az a srác vagy iszonyatosan komolytalan és éretlen a korához képest, vagy valami más gondja van, ami miatt nem kell a korosztályának. Vagy tényleg csak megrakni akar mert izgul a tinipinákra. Gondold át.
2016. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Életre szóló kapcsolat nem lesz belőle. Komoly kapcsolat esélye is kicsi, maximum egy rövidebb. Szexkapcsolat pedig rajtatok múlik.

Igazából a srác se normális hogy 15 évesekkel kezd (ezt nem sértésből mondom, de később te is majd átlátod hogy egy 22 éves teljesen máshogyan gondolkozik és normál esetben egy 15 évesben gyereket lát), a másik hogy teljesen más az élethelyzetetek, ami mindig konfliktusokat szül.

2016. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Noren1989 ***** válasza:
20%

Próbáld ki nyugodtan!

Na, aztán legalább egy tapasztalattal beljebb leszel.

26/F

2016. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Noren1989 ***** válasza:
67%
Nem kértem lepontozást. Na, de csakhogy világosan lássunk: úgyis annyira tetszik a leányzónak a srác, hogy vele lesz, ideig-óráig. Ha megtörténik, aminek történnie kell, legalább megtudja, h minden férfi disznó (nem teljesen konzekvens tanúlság).
2016. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
hat mar bocsanat,de 22eves lanyok eleg nagy szazaleka eretlenebb par 15-16 evesnel. vagy ha elmegyunk Berki Krisztian koraig ...
2016. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem vmi celebfruskákról van szó, hanem átlag nőkről.
2016. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Na, erre térjünk vissza ha majd találkoztatok. Kb. 3-4 alkalom kell ahhoz hogy kicsit is megismerd igazán, aztán eldől mi lesz hidd el.
2016. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 liviaa98 válasza:

Szerintem esélytelen a dolog...

Nem ugyanazt akarjátok...Neked a szexualitás is beleférne?

Mert ilyen korú pasinak ez már elengedhetetlen egy kapcsolatban....

2016. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!