Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 eves lany es 22 eves fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 eves lany es 22 eves fiu mukodhet?

Figyelt kérdés
Mar tobb honapja beszelgetunk,nagyon kedves aranyos vicces,sok bennunk a kozos de azert valahol ellentetek vagyunk,rengeteget beszelunk egyfolytaba,ugy erzem tenyleg erdekelhetem,ahogy van ideje egybol ir,keres.(meg persze en is) eleg jol nez ki es meg okos is (egyetemre jar).Nemhiszem hogy a testi dolgok miatt beszelgetne velem mert ahogy kinez meg amilyen a stilusa (jo ertelemben) akarmelyik lanyt megkaphatna vagy elcsabithatna.Penteken talakozunk,de eleg gatlasos vagyok a kora miatt meg ugy az egesz dolog miatt,nem tudom hogy ebbol lehet-e valami komolyabb kapcsolat?!
2016. máj. 2. 18:12
1 2
 11/20 anonim válasza:
Honnan tudod hogy nem csajozik attól mert veled beszélget? Nem elszomorítani akarlak, de egy 22 éves,egyetemista fiúnak vannak szükségletei,amit nem fog visszatartani ha elmegy bulizni a haverokkal. Az más dolog hogy te ezekről nem tudsz.
2016. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%

"Nemhiszem hogy a testi dolgok miatt beszelgetne velem mert ahogy kinez meg amilyen a stilusa (jo ertelemben) akarmelyik lanyt megkaphatna vagy elcsabithatna."

Akkor pont egy ilyen éretlen kislány kellene neki, mi? :) NE viccelj már... Szüleid nem figyelnek rád eléggé, ha ezt hagyják..

Ha ebből kapcsolat lesz, az minden lesz, csak nem komoly.

2016. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Mar talalkoztunk;)
2016. máj. 9. 20:16
 14/20 anonim ***** válasza:
Szegény srác :D
2016. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Miert is?
2016. máj. 10. 19:09
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog ha egy elvileg felnőtt fiú gyerekektől akar valamit. Azért szegény, mert valami baj van vele, ha nem kell a korosztályának. Nem minden a külső, valószínűleg olyasmi gondja van amit te még nem tudsz kiszűrni, de a huszonéves lányok már igen. Vagy tényleg csak a szexre hajt, hidd el, van dumája az olyan fiúknak, tudják mikor mit kell mondaniuk. Azért légy óvatos.
2016. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Remelem tevedsz :) mert ha csak sexre kellenek neki arra talalna mast:) tegnap talalkoztam vele es teljesen normalis volt tenyleg:) es en remenykedem hogy komoly kapcsolat is kialakulhatna kozottunk
2016. máj. 10. 19:40
 18/20 anonim ***** válasza:
Te tudod. De ez a korkülönbség ebben a korban nagyok. Itt valami valakivel nem stimmel.
2016. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 16-os válaszolóval...

Na meg szerintem ott se stimmel minden,ha valakinek 15 éves létére 22 éves férfi kell...

2016. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
ennyi év után mi lett a történet folytatása?
2023. okt. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!