Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Néha szeretem a barátomat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha szeretem a barátomat, néha nem?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vagyok együtt a barátommal, és néha azt érzem, hogy szeretem, néha meg hogy nem. Egyszer feküdtünk le, akkor minden rendben volt, viszont az utolsó alkalomnál nem sikerült, és megijedtünk, hogy valami furcsa köztünk. Akkor megint azt éreztem, hogy nem szeretem őt, és el is ment, de utána rögtön szomorú lettem és csalódott, hogy bár ne ment volna el, aztán visszajött egy óra múlva, és annyira megörültem neki. Néha nem tudom, hogy mit érzek, mert előtte volt egy másik barátom, akit tényleg nagyon szerettem, de megcsalt és állandóan megbántott, ezért jobbnak láttam, ha szakítunk. Még mái napig is eszembe jut, de nem akarnék többet vele lenni. Miért van ez a helyzet a mostani barátommal?

2016. máj. 3. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem bírtad feldolgozni a volt barátod amit tett veled, ezért vannak érzelmi ingazódásaid. Pár hónapig még biztos így lesz , de próbáld meg elfelejteni mit tettek veled és légy optimista.
2016. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!