Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elhanyagol a barátom. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagol a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok, a barátom 16.

3 hónapja vagyunk együtt...

Az első két(és fél)hónapban minden rendben ment, nagyon jól megvoltunk, sokat beszéltünk...

Hét elejétől kezdve nem beszélünk, egymáshoz sem szólunk...nagyon tanácstalan vagyok.

Néhány barátomnak szóltam a dologról, de egyébként szinte mindenkinek feltűnt, hogy olyan, mintha együtt sem lennénk...

Van, aki szerint más lány van a dologban, van, aki szerint adjak egy kis időt, hátha rájön/észreveszi magát, hogy lépnie kéne, van, aki szerint dobjam ki.

De az utóbbit nagyon nem szeretném..., ugyanis eszméletlen mennyire közel került hozzám ez a három hónap alatt.(lelkileg)

Nagyon szeretem, hihetetlen fontos nekem.

Egyszerűen tanácstalan vagyok!

Szerintetek mi tévő legyek?!



2016. máj. 5. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
dugasd magad mással
2016. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem él(t)ünk nemi életet.:)

(értsd:nem baszatom magam mással, mert nem akarom)

2016. máj. 5. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
A legjobb az lesz, ha megbeszéled vele ezt a dolgot.
2016. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De személyesen?

Hogyan?

Oda se jön hozzám, úgy elmegy mellettem, hogy Rám se néz.

2016. máj. 5. 19:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Két lehetöség vagy beszélsz vele és megoldjátok vagy szakítotok, de az alapján amit mondtál egy tipikus f*nak tűnik... ezerrel lesz még dolga az embernek, de ha van elég eszed hamar immunis leszel a kis menősködő pávákra bármennyire is jópofiznak
2016. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen srácokat annyira nem bírom.

Szerintem az van a pakliban, hogy rájött az a stílus, hogy leszar Téged (ne haragudj meg kérlek ezért a durva kifejezésért), mert azt hiszi, hogy ettől ő majd még jobban fog kelleni Neked, Te pedig mindent megteszel majd azért, hogy ne szakítsatok... talán még a derekad is képes volnál bedobni. Sajnos nem egy ilyen esetnek voltam a szemtanúja, és szinte 1 az 1-ben ugyanez volt az elősztori. Az egyik osztálytársam is pont azért baszogat, hogy mit foglalkozok annyit a barátnőmmel... Szarjam le stb. de én nem ilyen vagyok.


Szóval... én ezt a megoldást javaslom Neked:

Próbálj meg vele személyesen, 4 szemközt beszélni és ne hagyd, hogy ő irányítson vagy manipuláljon. Próbálj meg végig a szemébe nézni még akkor is, ha ez kellemetlen. Így ha eléggé ismered (márpedig ezt állítottad) úgy is kifog derülni, hogy mikor hazudik, vagy mikor mondd igazat. Ha sikerült megbeszélnetek a dolgot és ezen változtat és megbánja vagy legalább elnézésed kéri azért, hogy letojt Téged, akkor természetesen szerintem semmi akadálya, hogy folytassátok a kapcsolatot. Viszont ha elkezd követelőzni, vagy feldobja azt, hogy ő többet akar, akkor semmiféleképp ne engedj. Lemerném fogadni, ha erre kerülne sor, akkor tuti az lenne, hogy megdugna, utána pedig megkeseríti a tinédzserkorod.

Nagyon remélem, hogy sikerül dűlőre jutnotok és minden jóra fordul majd. Sok sikert! Szorítok. :)

Természetesen ha bármi tanács, szóbeli segítség kell, nyugodtan írj privátban. ;)

2016. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. máj. 6. 15:53
 8/8 gettoqueen válasza:
Ha kapcsolatban vagytok és nincs kommunikáció, se semmilyen kontaktus, akkor hol van a kapcsolat? Ha a barátod akkor igenis odamehetsz hozzá kérdés nélkül, nem kell mindig megvárni, hogy ő közelítsen, persze van egy bizonyos mérték. Ne fuss utána, de ha probléma akad, akkor azt meg kell beszélni.
2016. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!