Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom elhanyagol engem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom elhanyagol engem. Megváltozhat magától vagy adjak neki ultimátumot?

Figyelt kérdés
22 éves
2015. dec. 23. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Feltételezem többször beszéltetek már erről. Valamiért/valakikért hanyagol, vagy csak úgy általában érzed így?
2015. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltünk erről, kapcsolata eleje. Mikor együtt vagyunk nagyon figyel rám, de mikor nem vagyunk (enyhén távkapcsolat), akkor van hogy el sem olvassa, amit írok neki...
2015. dec. 23. 23:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Magától nem fog változni, megszeretni se.

Ha van punci, akkor figyel, egyébként....

2015. dec. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is feküdtünk még le.
2015. dec. 24. 12:46
 5/6 BlackSword ***** válasza:
Nem mindenki olyan "mindent egymásért" típus... Ráadásul ultimátumod adni sosem szerencsés... Én ki is vágnálak... Legyen neked is életed, és akkor nem a messenger mellett ülsz...
2015. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%

Hát, ha viharos sebességgel akarsz lapátra kerülni, akkor adj csak neki ultimátumot.


b. verzió:

Elfogadod, hogy amikor nem melletted van, akkor megvan neki a saját dolga, és nem cseszegeted csak olyan témákkal, ami neki is fontos (vagy legalábbis érdekes lehet).

2015. dec. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!