Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akibe beleszerett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe beleszerettem, de ő nem tudom mit akar mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki régen bejött elkezdtünk beszélgetni később el is mondtam neki mit érzek utána elkezdtünk úgy beszélni mintha már tényleg kapcsolat lenne köztünk. Majd elkezdtünk élőbe találkozgatni volt ölelés stb... ment ez pár hónapig majd kezdett eltávolodni tőlem majd élőbe elmondta hogy csak jó barát ként gondol rám viszont tudom hogy régen szeretett de tagadja viszont más is aztmondja hogybszeretett és én bizonyítékot is tudok mondani tudni kell rólam hogy kissé félénk vagyok és valószínűleg elcsesztem ezzel viszont változtam vele is ès amugy is szerintetek van rá esély arra hogy újra belémszeressen? Vagy hogy csináljam?
2016. máj. 5. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja, hogy nem, akkor nem. Keress mást. Ne zaklasd, mert abból jó nem sül ki.

Ha akarod a barátságát, akkor legyetek csak barátok. Azt neked kell tudni.

2016. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én azt értem viszont tudom hogy régen szeretett és még élőbe most is szokott nézni stb...
2016. máj. 5. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:

A vesszőket ismered?

Bocd, de nel bírtam ki.

Őt inkàbb hagyd, akkor is ha "bizonyítékod van" :D

Próbálj mások felé nyitni.

2016. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!