Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit a fenét csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, régóta ismerem, nagyon jó haverok vagyunk, sokat hülyülünk, de nekem tetszik. Annyira, hogy esténként szinte megőrülök, viszont félek, ha elmondom, tönkremegy a barátságunk. De mit tegyek napról napra jobban szeretem, szétmar lassan az egész (mint klór az alumíniumot, haha)

2016. máj. 6. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
kozeledj fele es utana hivd el valahova
2016. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gettoqueen válasza:
Voltam már hasonló helyzetben. Én nem ajánlom, hogy közeledj felé. Ha már jobb kapcsolatban lesztek, lehet megbízik majd benned annyira, hogy közeledik feléd, HA érez valamit. Azonban ha nem érez akkor csak véget vetnél egy 'látszólag' felhőtlen kapcsolatnak. Tulajdonképpen mindkettő úthoz rengeteg türelem kell. Én az előbbit ajánlom:) Mert még az is meglehet, hogy ez nálad csak fellángolás, 'félreérzés' ami lányoknál gyakori (tapasztalat) :D /15L/
2016. máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3 opció van:


1 elkezdesz közeledni felé, elmondod neki, hogy mi a helyzet, kockáztatsz és lesz ami lesz.


2 nem mondod el neki, maradtok barátok és ez neked egyre rosszabb lesz. De legalább biztosan megmarad a barátság.


3 nem mondod el neki, eltávolodsz tőle amennyire csak lehet. Elfolytod az érzéseidet. Így biztos, hogy elveszíted.

2016. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!