Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit irjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit irjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit évek óta nem láttam élőben, csak facebook-on. Napokban láttam, nagyon tetszett. Tudomásom szerint nincs barátja. Beszélgetni szeretnék vele, de nem tudom, milyen indokkal írjak rá. Régóta ismerem, de már van 6-7 éve nem beszéltünk. Tudni illik, hogy nem igen jár sehova sem, alig lehet látni, kicsit visszahúzódó lány. Milyen indokkal írjak rá? Vagy mit csináljak?
2016. máj. 9. 17:55
 1/7 anonim válasza:
Hova valósi?
2016. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az lényegtelen
2016. máj. 9. 18:02
 3/7 anonim válasza:
bármilyen indokkal ráírhatsz. Igazából nem is kell valódi indok. Kezdjetek el beszélgetni, de ne nagyon nyomulj és szépen lassan mond el neki, hogy tetszik, hasonlók. Mondhatnád azt is hogy azért írtál mert régen beszéltetek.
2016. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nemtudom, kicsit félek, nem ciki 7 év után ráírni ? :D
2016. máj. 9. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Az, de ki nem szarja le.
2016. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha nagyon szeretnéd, ne foglalkozz vele.Felejtsd el mennyire ciki a helyzet, hogy 7 év után írsz rá aztán a többi majd jön magától :) hajrá
2016. máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kicsit visszahuzódobb lány, csak fb-je van, semmi más, se instagram sem snapchat. Viszont attól tartok, hogy vannak közeli barátaim, aki nekem is meg neki is a barátai, hogy utána mit szólnak majd. Meg ha most ráírok, kicsit zavarba fog jönni sztem, meg sztem kicsit feltünő hogy akarok vele valamit kezdeni. Vagy ez normális dolog?
2016. máj. 10. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!