Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan sértődtem meg rá vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg rá vagy nem lenne rá okom? Hagyjam vagy írjak neki?

Figyelt kérdés

17F

Ő 15L

Egy suliba járunk.

Az elején azért írtam rá mert tetszett és meg akartam ismerni.

Sokat beszélgettünk,beleszerettem. De mire ezt elmondtam neki addigra már 1 hete lett pasija. (max 2 hónapig voltak együtt)

De közben továbbra is beszélgettem vele.

Egy idő után már nem volt olyan beszélgetni vele mint korábban. Többnyire egyszavas válaszokat adott,mikor megkerdezem hogy mi a helyzet a válasz mindig "semmi",alig kérdez vissza. Full lapos volt vele beszélgetni. Nem olyan mint az elején. És én így nem szeretek senkivel beszélni,inkább otthagyom bárki az.

Volt hogy rámírt vagy odajött hogy miért nem köszönök neki legalább mert ez neki rosszul esik.

Aztán ezután egy darabig nem is írtunk egymásnak meg semmi. Aztán ő írt nekem egyik este hogy "mizu?", aztán mikor én visszairtam neki meg minden akkor ugyanolyan lapos lett a beszélgetés.

Azt mondta hogy rossz kedve van,hát akkor szinte minden nap rossz kedve van.

Volt mikor ő nem köszönt nekem,volt mikor én neki.

Már kb 1,5 hónapja nem is beszéltünk.

De mostanában mindig mosolyogva köszön nekem,és mindig észreveszi már mikor a közelbe jövök és köszön. És van mikor a nevemen szólít köszönésnél.

Mit csináljak?

Hagyjam vagy írjak neki?



2016. ápr. 21. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
azta, neveden szólít köszönésnél? :D ebből esküvő lesz
2016. ápr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már eljegyeztem...csak nem tud róla
2016. ápr. 21. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Talom pasija vagy.
2016. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj rá, egy próbát megér, lehet h megint olyan mint régen, ki tudja mi volt vele...Aztán ha megint ellaposodik a beszélgetés, akkor már tényleg hagyjad, De ha már mosolyogva köszön meg minden, akk lehet, h már nincs "rossz kedve".
2016. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Végre egy használható válasz...
2016. ápr. 21. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:
na, mi lett belőle?
2017. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!