Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de nem lenne szabad, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy csaj az osztalyba aki nagyon tetszik, csak az a gond vele h az a tipikus nagyob szep es nepszeru lany, en meg egyaltalan nem nezek ki jol (140 kg vagyok es 175 cm szval..)

Es am tudon is h undorodik tolem mert oszt tarsam meselte h multkor is kirohogott, de en nekem meg igy is nagyon bejon. Sajnos gyakran szeretek bele igy random lanyokba, viszont az iranta erzett joval erosebb az eddigieknel. Pedig vele alig beszeltunk, csak nehany szot mert negiscsak oszt. tarsam

Mit tegyek?



2016. máj. 9. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
ne azt nezd nezd meg azt hogy belülröl mien ne ugy ércsd hogy jó e a mája xD, bár az se jó ha rosz, hanem mint a lelke elvei gondolkodás, cselekedet, ezek alapján ítélkezz, és utána elfogadhatod h ugyse mered megkérdezni és talán a nyáriszünet miat nem leszel full depis:'D
2016. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg nem lenne szabad. 140 kg rengeteg, muszáj lesz lefogynod, a tipikus népszerű szép lányokat pedig sajnos el kell felejtened, ameddig nem vagy sínen.


Adj magadnak másfél évet, könnyen izommá gyúrhatod a zsírt.

2016. máj. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az előző jól megfoglamazta a lényeget. De nyugi, gyerek vagy még és simán le tudsz fogyni. Ha tényleg ennyire tetszik, próbáld meg!
2016. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!