Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Annyira hiányzik, nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hiányzik, nem tudok nem rá gondolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy férfi (28), akivel körülbelül egy éve ismerkedtem meg. Sajnos csak pár hétig tudtam élvezni a társaságát, jól elvoltunk,szerintem szimpatikus voltam a számára. Azóta csak messziről láttam, és ahogy telt-múlt az idő rájöttem,hogy belészerettem. Nem tudom, hogy Ő vajon gondol-e még rám, egyáltalán felismerne-e az utcán, semmi. Hogyan felejthetném el? Mert ezt kellene tennem, hiszen ez a szerelem reménytelen. 18/L

2016. máj. 9. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
2016. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Oszkár7 válasza:
Egy lány aki még csak 18 éves az ne nagyon lépjen párkapcsolatba egy nála 10 évell idősebb emberrel mert lehet h, ő a cukros bácsi.
2016. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
... Ő egy fantasztikus ember. A trollkodás helyett inkább menj, és csinálj valami hasznosat.
2016. máj. 10. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!