Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél mit fog gondolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mit fog gondolni a fiú, ha már az elején azt mondom, hogy hiányzik?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtünk el ismerkedni. Ma még nem beszéltünk, tegnap mondta is, hogy elfoglalt lesz. Ha megírom neki, hogy hiányzik, mit fog gondolni? Igazából ő 'hajt rám', becézget, aztán meg ha én is elkezdem ilyen rövid idő alatt kimutatni neki, hogy ennyire hiányzik meg minden, aztán nem fog rám úgy tekinteni, hogy oké, ezt a csajt is magába bolondította, kereshet is másik lányt.. Vagyis értitek. Egyébként nem az a csajozós fajta, hanem visszafogottnak, szerény fiúnak tűnik.
2014. júl. 28. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

éppen ezért ne kapasd el, ne mond, hogy hiányzik bármennyire is érzed...

Légy türelmes, had legyen ő a vadász, és Te a vad... :)

2014. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem jólesne. :) és talán neki is kölcsönözne egy csipetnyi bátorságot, ha eddig viszonylag bizonytalan volt ezügyben.
2014. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Naaa,látod a 2-esnek jól esne, akkor ki vagyok én, hogy megtiltsam? :DD

De kérlek legalább légy diszkrét, és próbálj nőies maradni, ha nem ömlengsz, csak egyszóval megmondod, hogy hiányzik abból még tényleg nem lehet nagy baj... :))

2014. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem is akartam nyáladzani, csak egyszerűen annyit, hogy 'merre vagy, hiányzol'-t. Eddig kissé ridegnek tűntem felé, mert igazából élveztem, hogy így odavan értem, viszont most meg tényleg hiányzik, szinte egésznap a fejemben jár..
2014. júl. 28. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!