Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit fog gondolni a fiú, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fog gondolni a fiú, ha megírom neki, hogy hiányzik?

Figyelt kérdés
Netről ismerjük egymást pár hónapja. Akkor a beszélgetés néhány után abbamaradt, majd kb 1,5 hete újra beszélgetünk, csak sajnos mivel dolgoznia kell, kevés ideje jut cseverésznie velem. Ma szinte nem is beszéltünk. Én kezdeményeztem 1-2 hete, hogy újra beszélgessünk, és azt mondta, hogy örült, hogy írtam neki. Még nem írtam neki sosem, hogy hiányzik, meg ha írok valamit, tényleg komolyan is gondolom azt, és tényleg hiányzik most ez a fiú. Azt azért mégsem akarom írni neki, hogy egésznap a fejember jár, viszont annyinak örülnétek fiúk, ha egy lány azt írná, hogy hiányoztok neki így ennyi idő után?
2014. aug. 8. 23:36
 1/7 A kérdező kommentje:
néhány hét utàn*
2014. aug. 8. 23:36
 2/7 KnightBalazs ***** válasza:
Semmi rosszat.
2014. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos meglepné, de ha bejönnél neki, akkor örülne.
2014. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Örülnék, én. Hogy más örülne-e, fene sem tudja.
2014. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit fog gondolni? Hát, hogy hiányzik. :o


Amúgy én örülnék. :)

2014. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha bejösz neki örülni fog és talán majd fog kezdeményezni :)
2014. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
túl hiszékeny vagy egyszer csak pofára fogsz esni...
2014. aug. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!