Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet hogy bele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisreki kérdése:

Szerintetek lehet hogy bele szerettem?

Figyelt kérdés
Anyukám,meg a barátnőm szerint szerelmes vagyok egy fiú barátomba csak nem merem bevallani mèg magamnak se. Szinte mindenről ő jut eszembe. Meg egy lány meg is kérdezte hogy járunk-e,pedig csak egymásra néztünk mikor elment mellettem. Állítólag "szerelmesen" néztünk egymásra.

2016. máj. 10. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
ahhhhh ez olyan ari :3
2016. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen. En ugyanebben a szituban voltam, es nem voltam szerelmes a csavoban... Csak o belem:/
2016. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy hány évesek vagytok? Jó tudom hogy TP témában nem lehettek 30 évesek de azért na :)
2016. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem (már bocsi) de ez még nem szerelem. Én is sok fiúval voltam már így,aztán mikor tényleg szerelmes lettem,rájöttem hogy még soha nem éreztem ilyet. Ha szerelmes leszel,azt tuti felismered.
2016. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3. Válaszoló 14 évesek vagyunk.

4.válaszoló Lehet. Nem nagyon voltam még szerelmes szóval még nagyon nem tudom😅

2016. máj. 11. 06:39
 6/9 anonim válasza:

Hm, hm...

Én voltam az a barátnő.

MUHAHAHAHAHAHA.

Ez az igazság, szóval...:(


Régi jó barátod, Elizabeth.


Ui.:Trolololololololololol.

2016. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Próbálj meg úgymond "közeledni" felé. Tehát ez alatt azt értem, hogy csináljátok közös programokat, beszélgessetek sokat, vagyis amennyit tudtok és találkozzatok meg minden. Szerintem így derítheted ki leginkább az érzéseidet.😘Remélem tudtam segíteni, legalábbis igyekeztem!😊
2016. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló:Köszi az ötletet!^^"" Megpróbálom
2016. máj. 16. 01:05
 9/9 A kérdező kommentje:
Most jöttünk vissza a 4 napos oszt.kirándulásról és rá jöttem hogy szerelmes vagyok belé. Ami kissé furcsa de ez mellékes. Köszönöm mindenki válaszát.
2016. máj. 21. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!