Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A baratnom fura vagy en...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom fura vagy en gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy 15 eves baratnom,rendes szep okos lany.Nem penzehes, teljesen atlagos. Van egy 30 eves baratja es egyszeruen nem ertem. Ez nem pedofilia? Lehet en maradtam le...de szerinten ez akkorse normalis.Es a szulei is engedik.Ti mit gondoltok?

2016. máj. 10. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
30-éves baratja sztm. lehet. baar asszem a pedofiliában ez nem biztos hogybenne van. de am. neked ezzel bajod van? :) csak kerdes
2016. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem sem normális... 15 év korkülönbség alapból sok, akármilyen korban gyakorlatilag... Ebben pláne... 15 éves lányhoz még 20 éves pasit is soknak tartanám.. Beteg világ
2016. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo. Nem :) csak feltem ot mert nem ismerem a sracot es nem akarom hogy barmi baja legyen:(
2016. máj. 10. 18:05
 4/9 anonim ***** válasza:
ha felted az jo....igy megovhatod a veszélytol. :)
2016. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem normális. A lányt megértem, hogy odavan egy idősebb férfiért.

De hogy egy felnőtt férfi egy az általánosban éppen végző lánnyal van - Hát nekem ez nagyon beteges. Brrrr

Egy osztálytársamnak ebben a korban egy 22 éves barátja volt, már őt is mindenki nagyon idősnek tartotta. Hiszen már dolgozott, nem tanult, teljesen más életet élt, mint mi.

2016. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

15évesen nem normális, 20éves korában már inkább elfogadottabb lesz ez a 15év korkülönbség. A barátnőd jelen pillantban még majdnem hogy gyerek.

De a történelemben hallottunk már olyanokról, akik között 15, vagy még több év volt a korkülönbség, és mégis vidáman elvoltak egymás mellett. Itt nem a 15évvel van a baj, hanem,hogy még fiatal a barátnőd. :)


Ha a srác rosszul bánik vele, azt te úgy is észre fogod venni,és akkor gyorsan kivered a fejéből a pasit ;)

2016. máj. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit begyepesedett, osdi felfogásokat olvashatok itt. Nem a korkülönbség dönt, hanem hogy milyen ember a lány és milyen a pasija. Ha boldogok így, ugyan kinek van joga belerondítani?
2016. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ezt mondtam én is:)
2016. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát...én most ha látok egy 15 éves lányt. Kinéz vagy 18-20 nak.

Egyébként ha jól emlékszem vagy 14 vagy 16 évtől egy 90 éves is (ha feláll neki) megdughatja.

Pedofília egyébkent az amikor gyerekekhez (5-10 évesek) vonzodik szexuálisan valaki. Egy 15 éves lány mint mondtam nőies. Szóval nem, nem pedofíl.

2016. máj. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!